Ana sayfa Haber Monster Hunter World için yeni bir oynanış videosu yayınlandı!

Monster Hunter World için yeni bir oynanış videosu yayınlandı!

0

Monster Hunter serisinin sahibi Capcom, birkaç gün önce neden Monster Hunter World’ün gecikeceğini yayınlamıştı. Yapımın çıkışı birkaç ay kadar ertelense de, oyuncular çıkmasını dört gözle bekliyor denebilir. Capcom ise gecikme için özürlerini, yükledikleri oynanış videosu ile bir nevi dile getirdi.

Deniz altı mı, yoksa değil mi?

Yayınlanan video, göz alıcı niteliğe gerçekten sahip. özellikle verilen detaylar, oynanışa başka bir renk katacak ve yapımı akılda tutacak. Capcom tarafından yayınlanan videoyu ise aşağıdan izleyebilirsiniz.

Monster Hunter World, Monster Hunter serisinin en son oyunu olarak, sonbahar aylarında satışa sunulacak. PC sekmesine de gelen oyun, adından da belli olduğu üzere canavar yakalamak ile alakalı, fakat bunlar küçük, ufak veya sizin boyunuzda olan canavarlar değil elbette. Şu ana kadar PSP, PS3ve Nintendo konsollarında rağbet gören Monster Hunter ilk defa PC platformuna MH: World ile atılacak. Oyun sırasında bulacağımız araç gereçler ve eşyalar ile Monster Hunter deneyiminiz her seferinde farklı olacak. Aynı zamanda interaktif haritalar ile canavar avı duruma göre kolaylaşacak ya da zorlaşacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here