Ana sayfa Haber Monster Hunter World için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı!

Monster Hunter World için yeni bir oynanış fragmanı yayınlandı!

0

Monster Hunter serisinin hayranları uzun bir süredir oyunun PlayStation’a dönüşünü bekliyordu. Geride bıraktığımız aylarda gerçekleşen Tokyo Game Show 2017’de Capcom, sürpriz bir duyuru ile Monster Hunter World için ilk oynanış videosunu yayınlamıştı. Şimdi ise oyunun çıkışına bir ay kala geliştiriciler yeni oynanış videosu ile tekrar karşımıza çıktı. Yayınlanan oynanış videosunda oyunun hikayesine ait sekanslara bakış atabiliyoruz.

Monster Hunter World için yayınlanan oynanış videosunda hikayeye yakından bakıyoruz

Yer yer eski oyunlara da gönderme yapan videonun sonunda tanıdık bir karaktere de rastlıyoruz. Capcom’un ikonik karakteri olan Mega – Man’i oyunda yardımcımız olarak kullanabileceğiz. Oyun 26 Ocak tarihinde PlayStation 4 ve Xbox One için çıkacak. Monster Hunter World’ün PC sürümü ise konsol çıkışından sonra çıkacak. Oyunun PC sürümü için ise net bir çıkış tarihi belirtilmedi.

Diğer bir yandan ek olarak Capcom, oyunun digital deluxe edition versiyonunun olacağını ve yanında da birden çok zırh, saç tarzı ve fazlasını vereceğini açıkladı. Collector’s Editionversiyonuna da sahip olacak olan oyun, içerisinde Nergigante isimli yeni canavarın figürünü, oyunun müziklerinin kopyasını, art book ve özel collector kutusunu oyunculara sunacak. Oyunun ön sipariş bonusu ise hem dijital hem de fiziksel kopyalarda Origins isimli zırh barındıracak. 20 Eylül’den sonra oyunu ön sipariş 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here