Ana sayfa Donanım Monitörde üstün performans: LG IPS5 serisi

Monitörde üstün performans: LG IPS5 serisi

0

IPS5 monitör serisi, gerçekçi renkleri ve geniş görüntüleme açıları sayesinde, kullanıcıların görüntüleri en iyi şekilde izleyip paylaşabilmelerini sağlıyor

LG Electronics”in geliştirdiği yeni IPS5 monitör serisi, parlak ve gerçekçi görüntüler sağlayan olağanüstü renk üretme teknolojisiyle kullanıcıların tüm beklentilerini karşılıyor. TN (bükümlü nematik) paneller yerine IPS teknolojisinin kullanıldığı IPS5 serisi, yüksek renk hassasiyetine sahip son derece gerçekçi görüntüler sunuyor. En parlak, en canlı görüntülerin, her türlü izleme açısından aynı kalitede izlenilmesine olanak sunuyor. Bu hassasiyet, LG uzmanlarınca hazırlanan ve monitörlerle birlikte verilen bir renk kalibrasyon raporuyla daha da pekiştiriliyor.
IPS5 serisi, böylesi bir garantiye sahip pek az sayıdaki üst uç profesyonel grafik monitörleri arasında yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar, her türlü izleme açısından ekrandaki renklerin gerçek hayattaki renklerle tıpatıp aynı olacağından emin olabiliyor. IPS5, Dual Package (İkili Paket) özelliğiyle, bölünmüş ana monitör ekranını ikili kipe getirilip, ikinci bir monitörün tek bir tıklamayla bağlanarak görev çubuğunun her iki monitörde de gösterilmesi gibi, ikinci bir görüntüleme biriminin kolayca yapılandırılabilmesine olanak tanıyor. IPS ve LED teknolojilerinin birleşimi ile elde edilen Süper Enerji Tasarrufu teknolojisi sayesinde IPS5 çevre dostu olma özelliğine de sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here