Ana sayfa Oyun Modern Warfare 3 Playstore”da yarı fiyatına!

Modern Warfare 3 Playstore”da yarı fiyatına!

0

Playstore, dünyanın en başarılı çıkış yapan oyunlarından biri olan “Call of Duty Modern Warfare 3″ü uygun fiyatla oyunseverlere sunuyor. Sadece 6-13 Nisan 2012 tarihleri arasında 159.90 TL yerine 79.90 TL”den satışa sunulacak olan oyun, Playstore”da sizleri bekliyor

TTNET”in dijital oyun platformu Playstore, tüm zamanların en başarılı çıkış yapan oyunlarından biri olan “Call of Duty Modern Warfare 3” ile oyun ve macera tutkunlarını bir araya getiriyor.

6-13 Nisan tarihlerinde indirime girerek 159.90 TL yerine 79.90 TL ile satışa sunulan efsanevi oyun, Playstore”un eğlenceli dünyasında sizleri bekliyor.
Playstore”da oyunseverler “Modern Warfare 3” ile soluksuz bir maceranın içerisine giriyorlar. Bu heyecanlı macera; “Task Force 141’den Yüzbaşı John MacTavish (Soap), Yüzbaşı John Price ve Rus muhbir Nikolai’nin, ABD ordusunda Korgeneral olan Shepherd’ı öldürdükten sonra kaçmalarıyla başlıyor.
 


En başarılı çıkış yapan oyunu; “Call of Duty Modern Warfare 3”

Piyasaya sunulduğu 8 Kasım 2011 tarihinde Amerika ve İngiltere”de 6.5 milyon adet satılarak 400 milyon dolarlık bir ciroya ulaşan “Call of Duty Modern Warfare 3”, tüm zamanların en başarılı çıkış yapan oyunu olarak anılıyor. “Call of Duty Modern Warfare 3” yaptığı çıkış ile oyun dünyasının yanı sıra eğlence ürünleri arasında yer alan “Avatar” filmini, “Harry Potter” kitabını ve hatta efsanevi bir yıldız olan Michael Jackson”ın “Thriller” albümünü bile geride bırakarak önemli bir rekora imza atıyor.

Playstore, kaçırılmayacak bir sürpriz yaparak “Modern Warfare 3” oyununu, 6-13 Nisan 2012 tarihleri arasında 159.90 TL yerine 79.90 TL”den satışa sunuyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here