Ana sayfa Foto Galeri Modaya uygun yağmurluklar geldi

Modaya uygun yağmurluklar geldi

0

Nisan ayının ortalarına gelmişken, yağmur mevsimi olmasından ötürü domatesler kızıllaşıyorken bizleri de ıslatıveriyor. Nisan yağmurları hemen kapımızdayken, kışın giyinen kalın, şekilsiz montlar, kabanlar modaya dikkat eden ve giyim konusunda titiz davranan kadınların teknoloji ne kadar gelişse de, pek de olumlu karşılanmazlar. “Bahar geldi ama hala şöyle şıkır şıkır giyinemiyorum” diyorsanız, Japon tasarımcıların ve Emma Jorn’un ortak çalışmasıyla, ki kendisi bisikletçiymiş, bu nedenle tasarımların spora da uygun tasarlandığı söyleniyor.

Yağmurluğun kapişonunu kapatıp, Joda’ymışçasına yağmur içerisinde süzülmek istiyorsanız, yağmurluğu aynı zamanda bir gece elbisesi olarak kullanıp, ilginç ama güzel görünmek istiyorsanız 256 dolara satılan bu yeni nesil yağmurluklardan edinebilirsiniz. Kickstarter projesi olarak da karşımızda aynı zamanda Amsterdam’da ve Tokyo moda haftalarında sergilendi.

 

 

 

 

Kollarını ve bel kısımını sıyırabiliyorsunuz. Tam da, “hem ütü, hem de TV” Japon teknolojilerine örnek.

 

 

Yanlış görmüyorsunuz, bir şapka da oluyor aynı zamanda.

 

Takaokami isimiyle tasarlanan bu yağmurluklar, kendine has bir su geçirmezlik teknolojisi barındırıyor. Islak kalmıyor, dakikalar içerisinde hiç ıslanmamış gibi oluyor.

 

“Ben bir iş kadınıyım, oradan da evime geçerim” diyorsanız, bu da yağmurluklu ceket (?)

 

Pançosu da var.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here