Ana sayfa Donanım Mobilitenin hakkını vermek

Mobilitenin hakkını vermek

0

HP AirPrint ile iPhone’dan baskı yapın

HP ve Apple”ın yeni AirPrint teknolojisi sayesinde artık dosyaları başka bir ortama aktarmadan direkt olarak iPhone, iPod touch ve iPad ile baskı almak mümkün. Böylece çok sayıda sürücü yükleme gereği de ortadan kalkıyor. Kullanıcılar, HP’nin ePrint özellikli yazıcılarını benzersiz kılan özelliği AirPrint sayesinde doğrudan iPhone, iPad, ve iPod touch cihazlarıyla baskı alabilecek. Sadece HP yazıcılarla mümkün olan bu özellik sayesinde, HP, kullanıcılarına istedikleri her şeyi, istedikleri zaman ve yerde basma imkanı tanıyarak, onların gücüne güç katıyor. üstelik sürücü yükleme veya yazılım indirme gereği olmaksızın.

Birçok HP ePrint özellikli yazıcıda mevcut olan AirPrint işlevi, tüketicilerin özellikle tercih ettiği HP Photosmart yazıcılarının yanı sıra ofis kullanımına yönelik Officejet/Officejet Pro ve LaserJet Pro”larda mevcut. Gelecekte ise AirPrint bütün HP ePrint özellikli yazıcılar ile uyumlu hale gelecek.

Mobil Apple cihazların HP ePrint özellikli yazıcılardan kablosuz baskı almasını sağlayan AirPrint, kısa süre önce piyasaya sunulan HP ePrint teknolojisinden sonra HP tarafından piyasaya sürülen ikinci kablosuz yazıcı çözümü niteliğine sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here