Ana sayfa Donanım Mobilite görsellikle buluştu

Mobilite görsellikle buluştu

0

MSI’ın yeni U Serisi netbookları özellikleri ile dikkat çekiyor

Yeni tümleşik yapılı Intel Atom N450”nin çıkmasının ardından, firmalar da yeni netbooklarını tek tek tanıtmaya başladı. N450 yonga setini şıklıkla birleştiren ise MSI oldu. MSI yeni N450 yongaya sahip Wind U135 ve U130 modellerine sıra dışı tasarımı da ekleyerek piyaasaya giriyor. Yeni modellerde ilk göze çarpan şey dış yüzeylerin MSI’a özel renkli film baskı teknolojisi kullanarak kaplanmış olması. Bu özellik netbooklara farklı bir hava katıyor.
10″ büyüklüğündeki arkadan ayınlatmalı LED ekran ile görselliği ekrana da taşıyan MSI U serisinde, özel Chiclet klavye tasarımıyla ergonomi üst seviyeye çıkarılmış. Standart netbooklardan %20 daha büyük tasarlanan touchpad ise harici mouse ihtiyacı hissettirmeyecek kadar iyi bir kontrol sağlıyor.
 
 

 

çevrecilik konusunda da önemli yeniliklerin bulunduğu U Serisi 5.5 watt güç tüketimine sahip. N450 yonga seti sayesinde tüketim %15 azalırken performans da doğru orantılı olrak artış gösteriyor. Pil ömrü için ise 5 farklı ECO Engine teknolojisi yazılımla birlikte sunuluyor.

MSI U Serisi, asıl amacı mobilite olan netbook sınıfında da öncü olacak uygulamaları beraberinde getiriyor. Her iki model de 3.5G WiMAX iletişim teknolojilerini (seçime bağlı olarak) sunuyor. U135 ve U130 aynı zamanda pazarda Uluslararası WiMAX Forum sertifikasına sahip ilk Intel Atom N450 işlemcili netbook ürünleri. 802.11 b/g/n WLAN: Bu iki model ayrıca tümleşik 802.11 b/g/n WLAN kablosuz ağ çözümü sunuyor. 1.3Megapiksel web kamerası, Bluetooth V2.0 EDR kablosuz bağlantı, stereo hoparlörler ve mikrofonun yanısıra, MSI”ın özel Easy Face, Webcam Companion, Visual Effect2  ve Print Creation yazılımları sayesinde mobil yaşamınız çok daha kolay ve heyecanlı hale gelecek gibi görünüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here