Ana sayfa Mobil Mobile World Congress de neler olacak?

Mobile World Congress de neler olacak?

0

Teknoloji dünyasının gözü, 27 Şubat’ta başlayacak Mobile World Congress’te. Firmalar bizlere ne gibi sürprizler hazırlıyor bir bakalım…
 

27 Şubat – 1 Mart tarihleri arasında düzenlenecek olan Mobile World Congress 2012’de mobil dünyanın en yeni teknolojileri, en çarpıcı haberleri bizleri bekliyor olacak. Firmalar MWC ’12 için hazırlıklarını tamamladı. Kimisi en yeni teknolojilerini bizlere sunacakken, kimisi ise daha temkinli davranmayı tercih etti. MWC ’12 için heyecanlanan firmaların başında Microsoft geliyor. Mobil pazarda yaptığı atılımlarla gelecek yıllara umutla bakan firma, MWC ’12’de Windows 8’in tüketici ön izlemesini gerçekleştirecek. Şu zamana kadar sadece geliştirici versiyonuyla tanıtılan Windows 8, bu kongreden sonra artık tüketici versiyonuyla da tüm sorulara cevap veriyor olacak.
 
mobile world congress
 
Windows Phone 7.5 kullanan orta seviye telefonlarıyla dikkat çeken LG, MWC ’12’de bir mucizeyi basına tanıtacak. LG Miracle adındaki yeni ürün, 4 inç ekranı ve 1 GHz Snapdragon’u ile WP 7.5 meraklılarını cezbediyor. Samsung tarafında ise sürpriz bir gelişme var. Firma, MWC ’12 için hazırladıkları basın konferansını iptal etti. Galaxy S3 için bir açıklama yapmaları beklenirken bu iptal, çeşitli söylentilere de yol açtı. Fakat şunu belirtelim, iptal olan sadece basın konferansı. Yani Samsung, MWC ’12’de yine mevcudiyetini koruyacak. Belki de çok daha farklı bir sürpriz ile bizleri karşılayacak.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here