Ana sayfa Mobil Mobile G (HTC Dream)

Mobile G (HTC Dream)

0

T-Mobile G1, güçlü bir iletişim aracı. Android”in sistemi ve dokunmatik özelliklerine bir göz atalım isterseniz.

  Temel olarak G1″de her şey biraz sürükle- bırak mantığıyla çalışıyor. örneğin; G1″de yüklü olan uygulamaları bir pencereden sürükleyip masaüstüne çekebiliyorsunuz ve buradan kullanabiliyorsunuz. Ya da sevdiğiniz bir fotoğraı kolayca istediğiniz şekilde kesip çerçeveleyip masaüstüne sürükleyebiliyorsunuz.

G1, Google destekli bir telefon olduğu için müzikleri dinlerken de arama yapabiliyorsunuz. Mesela sanatçı hakkında veya dinlediğiniz parçayla ilintili başka parçalar hakkında… En güzel yanı ise tüm bunları yaparken iletişiminiz kopmuyor. Size bir mesaj geldiği zaman uyarılıyorsunuz ve pencerenin yukardaki çerçevesini aşağı çekerek mesajlaşmaya başlayabiliyorsunuz. Bu da demek oluyor ki G1, çoklu görevleri kolaylıkla yerine getirebilecek!
G1 ile tek dokunuşlar Gmail, Google Talk, Google Calender, Google Maps gibi işlevsel Google uygulamalarının yanı sıra YouTube”a da ulaşabiliyorsunuz. Telefonun  altından kayarak tam QWERTY bir klavye çıkıyor bu sayede chat”leşmek de oldukça kolay bir hale gelmiş. G1″in internet tarayıcısı da çoklu sayfalar açabiliyor. Bu sayede aynı anda birçok web sitesini takip edebiliyorsunuz. Cihaz 3,5 G ve Wi-Fi teknolojileriyle hızlı bağlantı olanağı sunuyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here