Ana sayfa Mobil Mobil ve dopdolu!

Mobil ve dopdolu!

0

BenQ DV S11 video kamera

Yaşamın önemli anlarını 1080p Tam HD video çekimiyle yakalayın. Sonra bu videoları, arkadaş ve aile ortamınızda BenQ”nun trendleri belirleyen DV S11 modeli ile gösterin. Bütünleşik projektör, filmleri istediğiniz yerde ve istediğiniz zaman cebinize sığan bir cihazdan paylaşmanıza olanak verir. Bu, her yere yanınızda götürebileceğiniz yepyeni bir eğlence kaynağı. Ayrıca DV S11 video kamera; 5 milyon piksel CMOS sensörle harika bir lens deneyimi edinmenizi sağlıyor ve çok küçük sadece110 gram size beklentilerinizin yukarısını sunuyor.

Bütünleşik piko projektör

DV S11, sadece 1080p Tam HD videoları göstermekle kalmaz, bunun yanında 50″ boyutuna kadar gösterebileceğiniz bir piko projektöre de sahiptir. Dahası, S11 videoları aynı anda kendi ekranında da görüntüleyebilir. Hatta isterseniz oynattığınız videonun fotoğrafını bile çekmeniz mümkündür.
 

En sevdiğiniz videoları oynatın

DV S11″i en sevdiğiniz klipleri oynatmak için kullanabilirsiniz. Bunlar İnternet kaynaklı ya da bilgisayarınızdaki dosyalar olabilir. Birlikte verilen yazılımı kullanarak video biçimini otomatik olarak dönüştürebilir ve arkadaşlarınız için bir dev ekran gösterimi hazırlayabilirsiniz.
 

üstün görüntü kalitesi, izleme konforu getiriyor.
 

1080p Tam HD

DV S11, gerçek Tam HD 1080 video çekimi yapabilir. Bu, görüntü kalitesinden hiçbir şekilde feragat edilmemiş yüksek çözünürlüklü videodur; çarpıcı ayrıntılar, ekrandan dışarı çıkacakmış gibi görünen renkler ve şaşırtıcı akıcılıktaki hareketlerle üstün bir izleme deneyimi sunar.

 

 

 

 

10 çekim modu

Otomatik, Gece, Spor, Manzara, Portre, Günbatımı, Kum/Kar, çiçek, Havai Fişekler, Su şeklindeki ön ayarlı modlardan yararlanarak karmaşık özel ayarlarla uğraşmadan anında mükemmel sonuçları alabilirsiniz. Her şey önceden ayarlanmıştır, böylece asgari çaba ile profesyonel sonuçlara ulaşırsınız. Modların seçim aşaması için dokunmatik ekran üzerinde harika bir konumlandırma var ve bu sayede mod kullanımı çok rahat.
 

HDMI çıkışı

Ev dijital videolarında yeni ortaya çıkan bu standardı destekleyen DV S11, barındırdığı videoları dijital bir televizyon gibi herhangi bir HDMI ekranda izleyebilmenizi mümkün kılar. Bu, bir bilgisayara aktarım gibi zaman alan işlemleri atlamanızı ve videolarınızı hemen izleyebilmenizi sağlar.
 

 

3 saniye ön kayıt

Hiç çekmek istediğiniz bir aksiyonun başını kaçırdığınız oldu mu? O zaman bu özelliği çok seveceksiniz. 2 saniyelik ön kayıt özelliği, kayıt düğmesine basmadan önce olanları otomatik olarak kaydeder. Kayıt düğmesine basmakta birkaç saniye geç kaldığınız için aksiyonu kaçırmak tarihe karışıyor.
 

3.5″ dokunmatik ekran

DV S11, kullanımı büyük bir zevk haline getiren büyük, güzel simgeler ve net metinlerle geniş bir 3.5″ dokunmatik ekrana sahiptir. Hantal düğmeleri, hareketli ekran seçim kutularını ve minnacık joystick”leri unutun; sadece dokunun. Bu geniş ekran ve özenle hazırlanmış arayüz ile her şey daha kolay.
 

Netleştirin

3.5″ dokunmatik ekranlı LCD, sadece boyut olarak değil kolay kullanımıyla da öne çıkar. 230K piksellik ekranı ve 300 nit parlaklığı ile izlemesi başlı başına bir keyiftir. Bu, S11″in kendi ekranında HD videoların gayet düzgün bir şekilde izlenebileceği anlamına gelir.
 

Renklenin

DV S11, kişisel zevkinize uyacak üç farklı renkte sunulmaktadır. Yaşam lezzeti veren bir “parlak portakal”, tutku yaratan bir “çekici kırmızı” ve koyu kahverengi nüanslı bir “zarif siyah”

 

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here