Ana sayfa Oyun Mobil Evren: The Dark Knight Rises

Mobil Evren: The Dark Knight Rises

0

Batman’in macerası mobil platformda devam ediyor
 

Sitemizde oyunlar ve çeşitli konular hakkında yazılarımız dışında bundan sonra “Mobil Evren” isimli yeni köşemiz ile karşınızdayız. Bu köşemizde eski veya yeni mobil oyun ve uygulamalara yer vereceğiz. İlk yazımıza ise herkesin yakından tanıdığı bir isim Batman konuk oluyor.
 

 
Daha önce Batman’in farklı platformlarda birçok oyunu çıkmıştı. özellikle son dönemlerde Rocksteady Studios’un yaptığı Batman: Arkham Asylum ve Batman: Arkham City, oyun dünyasına damgasını vurdu. The Dark Knight Rises ile birlikte yeni bir Batman oyunu çıkar mı diye düşünülürken, buna cevap ise Gameloft’tan geldi. Daha önce yaptığı oyunlardan ismini sıkça duyduğumuz Gameloft, Android ve iOS platformu için filmle aynı isme sahip oyunu da çıkardı.
 
Yapım sonuncu filmi temel alıyor. Bane ve çetesine karşı savaştığınız oyunda, Batman ve Catwoman’ı oynayabiliyorsunuz. Genel olarak iyi bir kurguya ve oynanış mekaniğine sahip olan oyunda, özellikle grafikler öne çıkıyor. Anakarakter detayları dikkat çekerken, genel görsellik açısından The Dark Knight Rises kalitesini ortaya koyuyor. Dark Knight Rises’ta toplamda 8 bölüm var ve Gotham Şehri’ni keşfetmeye çıkabiliyorsunuz. Oyunda kullanıcılara farklı yollar sunulmuş, ister sessiz bir şekilde, isterseniz direkt olarak düşmanlarınızın işini bitirebilirsiniz. Artı olarak Batman’in gadget’larını ve araçlarını kullanma imkanınız var. Challenge’ları başararak farklı birçok eşyanın kilidini de açabilirsiniz. Açıkçası hem görsel, hem oynanış, hem de içerik bakımından The Dark Knight Rises başarılı bir yapım.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here