Ana sayfa Mobil Mobee”den 10.1 inç tablet bilgisayar

Mobee”den 10.1 inç tablet bilgisayar

0

Tablet bilgisayar sektörüne 10.1 inç’lik yeni bir ürün ekleniyor. Mobee’nin yeni ürünü Mobee Nett, piyasadakilerden farklı olarak neler vadediyor?
 

Mobee, tablet bilgisayar sektörüne yeni bir ürün kazandırıyor: Mobee Nett 10″. Fiyat/performans oranıyla ilk aşamada beğenimizi kazanan yeni tablet bilgisayar, tam olarak 10.1 inç ekran boyutuna sahip. Android 2.2 OS işletim sistemi kullanıyor ve flash desteği içeriyor. 1 GHz işlemci hızı sayesinde rahatlıkla müziklerinizi dinleyebilir, film izleyebilirsiniz. Ayrıca beğenimizi kazanan bir diğer nokta da, cihaz üzerinde HDMI çıkış olması. GPS kiti sayesinde arabayla seyir halindeyken Mobee Nett’ten yararlanabilmek mümkün.

 

Mobee Nett
1024×576 ekran çözünürlüğüne sahip 512 MB bellek kullanan Mobee Nett 10″, projeksiyon desteği sayesinde sunumlarınızı da rahatlıkla yanınızda taşımanızı, yeri geldiğinde sunumlar yapabilmenizi sağlıyor. Böylesine yetenekli bir cihazın içerisinde Android 3.0 yerine Android 2.2 işletim sistemini görmek biraz can sıksa da, fiyat/performans oranıyla Mobee Nett 10″, bulunduğu fiyat aralığı içerisinde hayli başarılı bir ürün. Mobee Nett 10″‘in fiyatı 399 Tl.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here