Ana sayfa Haber Misfit, “Vapor” marka akıllı saatini 31 aralıkta çıkarıyor

Misfit, “Vapor” marka akıllı saatini 31 aralıkta çıkarıyor

0

Misfit, bu yıl CES”te sunulan “Vapor” marka akıllı saatinin 31 aralıkta çıkacağını duyurdu. Normalde fitness tracker yapımıyla uğraşan firmanın ilk tam teçhizatlı saati olacak bu. Misfit daha önce saati bu yaz çıkarmak üzere plan yapmıştı fakat, çıkış tarihi daha sonra ertelenmişti.

Android Wear 2.0 işletim sistemi üzerinde çalışan Vapor, 1.39 inç AMOLED dokunmatik ekran, Qualcomm Snapdragon 2100 işlemci, 4GB hafıza, Bluetooth ve Wi-Fi bağlantısı ve 50 metreye kadar su basıncına dayanıklılık gibi özellikleri içeriyor. Saat, mevcut Android Wear işletim sistemi üzerinde kurulu olduğu için kullanıcılar Google Assistant”ı kullanabilecek, çeşitli saat yüzlerini indirebilecekler. Saatin fiyatı ise 199.99$ olarak belirlendi.

Gelinen noktada bu saate kimin ilgi göstereceği henüz belirsiz. Bir çok moda firması Google ile iş birliği yaparak, tasarımcıların isimleri ve hassasiyetleri doğrultusunda cihazlar çıkarıyorlar. Kaldı ki Misfit bu tasarım yaklaşımına uyum sağlamıyor. Cihaz düşkünlerinin daha şimdiden LG”nin “Watch Sport” modelini tükettikleri gerçeğini de göz ardı etmeyelim. Belki Fitbit vaktiyle kare biçimli bir akıllı saat yaptığı için hayal kırıklığına uğrayan “Pebble Time Round” kullanıcılarının hoşuna gidebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here