Ana sayfa Haber Minik ressamlar futbolda kardeşliği çizecek

Minik ressamlar futbolda kardeşliği çizecek

0

HP ve MersaSistem futbolda şiddeti temelden bitiriyor

HP ve MersaSistem, Türk futbolunda yaşanan şiddetin temeline iniyor. Türkiye’deki tüm ilköğretim öğrencileri, futbolda renklerin kardeşliğini renklere, resimlere dökecek.  HP ve MersaSistem tarafından hayata geçirilen “Renklerin Kardeşliği Futbol” konulu resim yarışması ile futbolda kardeşlik duygusunun çok küçük yaşlardan itibaren kazandırılması hedefleniyor. 
 

 

Gençlerin gözünden futbolda barış ve kardeşlik
Futbolda kardeşlik duygusunun küçük yaşlardan itibaren kazandırılmasının hedeflendiği yarışmanın tanıtım toplantısı; HP Türkiye ve MersaSistem yöneticilerinin yanı sıra Fenerbahçe”den Gökhan Gönül, Galatasaray”dan Uğur Uçar, Beşiktaş”tan Filip Holosko ve Trabzonspor”dan Ceyhun Gülselam’ın katılımıyla Ritz Carlton Hotel”de gerçekleşti.
Dört yıldız futbolcu ve öğrencilerin dev bir tuvalde ilk “Renklerin Kardeşliği”ni medya önünde resmettikleri toplantıda, yarışma hakkında detaylı bilgi veren MersaSistem Pazarlama Genel Müdürü Alpay özbay; “Türkiye genelinde tüm ilköğretim öğrencileri arasında başlattığımız yarışmada öğrenciler, “Futbolda barış ve kardeşlik” başlığı altında resimlerini çizecek. 
 
Gönderilen tüm resimler değerlendirerek; futbolda barış ve kardeşliği en iyi temsil eden çalışmalar seçilecek. Kazananlar önümüzdeki aylarda düzenlenecek final töreniyle ödüllendirilecek” dedi. 

 

Gençlerin hayatını renklendireceğiz
HP Baskı ve Görüntüleme Grubu ülke Genel Müdürü Arzu Babaoğlu ise; “HP Türkiye olarak böyle bir projede yer almaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Spor ve kardeşlik duygularını en iyi şekilde hayata geçirenlere vereceğimiz HP yazıcılarla, bundan sonraki çalışmalarını da renklendireceklerini umuyoruz.
Kazanan ressamların Mart ayında açıklanacağı yarışma sonunda, hem öğrenciler, hem de okudukları okullar, HP’den çeşitli hediyeler kazancak. Yarışma hakkındaki tüm detaylı bilgilere ulaşmak için ise bir internet sitesi yapıldı. İnternet sitesine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here