Ana sayfa Donanım Mine Koşan tüketti!

Mine Koşan tüketti!

0

Bir zamanların en ünlü isimlerinden olan Mine Koşan geçirdiği zorlu günleri anlattı. 8 ay önce annesini kaybederek büyük yıkım yaşayan ve elindeki her şeyini kaybeden Mine Koşan TRT Müzik’te yayınlanan ‘Aynı Sahne’ isimli programa konuşarak içini döktü. Başak çokan’a konuşan Mine Koşan, yaşadığı maddi sıkıntılar nedeniyle bütün mal varlığını kaybettiğini anlattı. 3 evi ve arabasını satmak zorunda kalan Mine Koşan yaşadığı bu zor günlerde televizyona çıkarak ajitasyon yapmadığını belirtti. Bir tek Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’a mektup yazarak zor durumda olduğunu belirttiğini söyleyen Mine Koşan, Emine Erdoğan’dan aldığı büyük yardımı anlattı.

 

 

Mine Koşan içini döktü

 

 

Albüm sözleşmeleri nedeniyle sahneye çıkamadığını anlatan Mine Koşan “Hazıra dağ dayanmaz tabii. Her şeyimi yavaş yavaş kaybettim. Bizim sektör nankördür, ağlamayana meme vermezler ama yine de ortaya çıkıp ‘Ben çok kötü durumdayım’ demedim” ifadeleriyle konuştu.

 

Başbakan Tayyip Erdoğan’ı Belediye Başkanlığı döneminden tanıdığını belirten Mine Koşan Adnan Şenses ile birlikte belediye konserlerine gittiği dönemden tanıştıklarını söyledi. Başbakan’a iki defa mektup yazdığını doğrulayan Mine Koşan mektupta; yıllardır bu camiaya hizmet ettiğini, ailesine bakmakla yükümlü olduğunu ve zor zamanlar geçirdiğini anlatan bir mektup yazmış.

 

 

Mine Koşan içini döktü

 

 

Yazdığı mektubu, Erdoğan’a ulaşan Mine Koşan, Emine Erdoğan’dan büyük destek gördüğünü anlattı. Maddi manevi desteğini esirgemeyen Emine Erdoğan’ın bu desteğin, Mine Koşan‘ı hayata bağladığını belirtti. Emine Erdoğan, Devlet hastanesinde tedavi gören annesini özel hastaneye kaldırarak annesine prenses gibi baktıklarına vesile olduğunu belirtti. Mine Koşan, sanat dünyasının acımasızlığından dert yandı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here