Ana sayfa Donanım Mighty Text Android ücretli olacak

Mighty Text Android ücretli olacak

0

üç yıl önce Mighty Text uygulaması kullanıcılara sunulmuştu. Akıllı uygulama Chrome ile eşleşerek ondan gelen mesajları, cevapsız çağrıları ve çağrı alarmlarını bilgisayara aktarıyordu. Uygulama kullanıcılara sunulduğundan beri büyük bir gelişme içindeydi. Web uygulamalarını da içinde barındıran uygulama; SMS-MMS çağrıları, arkadaş listesi, fotoğraf ve videolara, herhangi bir tarayıcı üzerinden erişebilmesine imkân sağlıyordu.

 

Mighty Text yenilenerek Mighty Text pro ismini aldı. Bu da beraberinde pek çok değişikliği beraberinde getirdi. Uygulama beta sürecinde olmasından dolayı çoğu kez içindeki özellikleri sınırlandırıyordu. Mighty Text tasarımcıları, bir sürü hataya açık olan eski uygulamasını Pro versiyona çevirerek, uygulamayla ilgili tüm limitleri ortadan kaldırdı. Uygulamayı, kullanıcılar sınırsız şekilde kullanabilmek için aylık ya da yıllık ücret ödeyecekler.

 

Mighty Text

 

Aylık olarak 2.50 dolar yaklaşık olarak 5 YTL, yıllık olarak da 30 dolar yaklaşık olarak 60 YTL ödeyerek, Mighty Text uygulamasını sınırsız bir şekilde kullanabilecekler. Mighty Text geniş bir içerikle geliyor. Yeni yazılım; sınırsız mesaj depolama alanı, numara engelleme, 25 kişiye varan grup mesajlaşması, eski mesajları ve mesaj şablonlarını telefonunuza taşıyabilme özelliğini içinde barındırıyor. 50 GB depolama alanına sahip Mighty Text uygulamasıyla fotoğraf ve video gönderebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here