Ana sayfa Oyun Middle-Earth: Shadow of War için çıkış videosu yayınlandı!

Middle-Earth: Shadow of War için çıkış videosu yayınlandı!

0

Dün raflarda yerini alan Middle-Earth: Shadow of War için yeni bir video yayınlandı. Resmi çıkış videosu olarak yayınlanan videoda, yabancı oyun basınının inceleme notlarını ve yorumlarını görmekteyiz.

Middle- Earth: Shadow of War için çıkış videosu yayınlandı

2014 yılında çıkan ilk oyunu Shadow of Mordor’un kaldığı yerden devam eden Shadow of War, Celebrimbor ve Talion’un yeni bir yüzük yaparak savaşı Sauron’un ayağına götürmemizi sağlıyor. Mordor’un devasa haritasında bizi uzun bir maceraya yollayan oyun, The Hobbit ve The Lord of the Rings arasında geçmekte. Yüzük sayesinde Orc orduları kurabilir ve kurduğunuz bu ordu ile Mordor’da bulunan kaleleri fethedebilirsiniz.

Monolith’in geliştirdiği ve Warner Bros.’un yayıncılığını üstlendiği Middle – Earth: Shadow of War, önceki oyunu olan Shadow of Mordor’u başarılı yapan öğeleri geliştirerek karşımıza çıkıyor. Oyunun yavaş başlaması dışında, belirli bir süre sonra sizi alıp götürüyor ve kendine bağlayan oynanış mekanikleri ile oyunculara saatler süren bir oynanış sunuyor. Middle – Earth: Shadow of War için yayınlanan çıkış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here