Ana sayfa Haber Microsoft”un yılbaşı reklamında sevimli canavarlar Paint 3D ile hayata geliyor!

Microsoft”un yılbaşı reklamında sevimli canavarlar Paint 3D ile hayata geliyor!

0

“3D Holiday” yani üç boyutlu tatil adlı reklamını yayınlayan yazılım devi Microsoft, reklam yıldızı olarak kendine Paint 3D’yi seçti ve sevimli canavarları hayata kattı. 

Reklamında öncelikle bir çocuğun Microsoft bilgisayarını kapatıp oyuncağını da alarak duvarında canlanmış resmin içine girmesini gösteren Microsoft, ardından yaratıcılığa vurgu yapan şarkıyı başlatıyor. Reklamın tamamında yardımlaşma ve yaratıcılığa katkı yapılırken Microsoft’un ürünleri de ara ara göstermeden edilmiyor.

Windows 10 Creators Update’in en önemli parçalarından ikisi olan Paint 3D ve Remix 3D, benzer amaçlarla bir arada bulunuyor. Firmanın arttırılmış gerçekliğe doğru momentum kazanmaya çalışmasıyla birlikte piyasaya sürülen bu uygulamalar, 3 boyutlu animasyonların oluşturulmasına, indirilmesine, paylaşılmasına ve Windows Mixed Reality cihazlarında kullanılmasına imkan sağlıyor. 

Bu uygulamalardan birçok kullanıcının haberdar bile olmadığı gerçeğini değiştirmek isteyen Microsoft, cihazlarının dokunmatik ekran ve kalem desteğini de videonun sonlarında ortaya çıkarıyor. Uçuk fiyatları dikkate alınmazsa harika cihazlar diyebileceğimiz Microsoft ürünleri, kullananların genelde beğenisini kazanmayı başarıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here