Ana sayfa Haber Microsoft”un IFA 2015 planları

Microsoft”un IFA 2015 planları

0

Microsoft, sonbahar döneminde gerçekleştirilecek olan IFA 2015 fuarına yoğunlaşmaya ve tanıtacağı ürünlere son rötuşları vermeye başladı. Microsoft’un bu yılki standında Lenovo, Asus ve Dell’in Windows 10′a yönelik ürettiği dizüstüler bulunacak ve aynı zamanda yeni Surface tabletler, uzun zamandır haberleri gelen fakat kendisiyle ilgili bir görüntü bulunmayan yeni nesil tepe seviye Lumia‘lar tanıtılacak. Geçtiğimiz dönemlerden daha farklı olarak Microsoft, HoloLens‘i yeni uygulamalarıyla birlikte tanıtacak, belki de IFA 2015’tekiler ilk defa HoloLens‘i tecrübe edebilecekler. Son kullanıcı ürünlerinden öte, bu fuarda Microsoft kurumsal çözüm olarak geliştirdiği ürünleri, daha fazla öne çıkararak tanıtacak ayrıca Microsoft 2015’in sonu itibariyle minimum 10″ olan tabletleriyle dizüstülerin ötesinde daha fazla değer görecekler Microsoft tarafından. Zaten Windows 10, kurumsal tabletlerin gelişimi için daha ağırlıklı olarak geliştirilen bir teknoloji, Windows 10’un tablet ve kurumsal yüzü, IFA 2015’te sergilenecek.

özet olarak, Microsoft‘un IFA 2015 standında Asus, Lenovo ve Dell işbirliği ile geliştirilen 2016 dizüstü teknolojilerinin ilk dalgasının, 2 farklı Lumia modelinin, yeni uygulamalarıyla HoloLens’in tanıtılması bekleniyor. Microsoft, Windows 10‘un altyapısını özellikle 4K ve 8K çözünürlüklerine uyumlu bir şekilde tasarladı, bu konudaki konsept ürünler ve üretime geçen ürünlerin de sergileneceği bilgisi var.

Son olarak, Microsoft aldığı yeni patent ile birlikte bir işletim sistemi açılımına gitti. Bu doğrultuda kullanıcılar Windows Phone ile birlikte Android sistemini de yürütebilecekler. Bu konuda yeni duyurular, IFA 2015 itibariyle Acer ve Lenovo’dan gelebilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here