Ana sayfa Yazılım Microsoft’tan Windows 8’e yükseltme müjdesi

Microsoft’tan Windows 8’e yükseltme müjdesi

0

Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional ya da Ultimate önyüklü yeni bir PC satın alanlar, mevcut işletim sistemlerini yeni duyurulan Windows Yükseltme Teklifi kampanyası kapsamında Windows 8 Pro’ya yükseltebilecek

Microsoft, Windows 7 işletim sistemli yeni bir PC satın alanlar için geleceğin işletim sistemi Windows 8″e avantajlı geçiş sağlayan yükseltme kampanyasını duyurdu. Windows Yükseltme Teklifi adlı bu kampanya kapsamında Windows 8 piyasaya çıktığında kullanılmak üzere, yalnızca 29 TL”ye indirilebilir Windows 8 Pro yükseltme sürümü satın alma seçeneği sunuluyor.
 

İçinde Türkiye de dahil olmak üzere 131 ülkede geçerli olan bu kampanyadan Windows 7 Home Basic, Home Premium, Professional veya Ultimate önyüklü olan; uygun ve geçerli bir OEM Orijinallik Sertifikası içeren Windows 7 işletim sistemli yeni bilgisayar satın alan herkes yararlanabiliyor. Windows Yükseltme Teklifi kampanyasından yararlanabilmek için Windows 7 işletim sistemli yeni bilgisayarı 2 Haziran 2012 – 31 Ocak 2013 tarihleri arasında satın almak ve yükseltme hakkını kampanyanın bitiş tarihi olan 28 Şubat 2013 sonundan önce kullanmak gerekiyor. Windows Yükseltme Teklifi”ne kaydolanlar, pazara sunulduğu günden itibaren Windows 8″i yükleyebiliyor olacaklar. Yükseltme, hak sahibi ve uyumlu tüm Windows bilgisayarlara yüklenebiliyor ve 90 günlük Microsoft desteği ile birlikte geliyor.

Ayrıntılı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here