Microsoft'tan Sosyal Ağ Projesi!

Google’nin ardından Microsftta mı sosyal ağ kuruyor?Microsot’un sır gibi sakladığı proje Tulalip yanlışlıkla socl.com adlı sitede yayınlandı.

Google’nin ardından Microsftta mı sosyal ağ kuruyor?Microsot’un sır gibi sakladığı proje Tulalip yanlışlıkla socl.com adlı sitede yayınlandı


Sır gibi saklanan proje Tulalip’in tanıtım sayfası, yanlışlıkla socl.com adlı internet sitesinde yayınlandı. Microsoft yetkilileri bu projenin basit bir iç tasarım projesi olarak adlandırsada akıllarda soru işareti bıraktı. Yapılan hatanın geçtiğimiz Perşembe günü farkına varılması üzerine, Microsoft projeyle ilgili iletiler yayınladı.

tulaip

Microsoft yaptığı hatayla ilgili olarak, Tulalip projesinin Microsoft geliştiricilerinin bir iç tasarım projesi olduğu ve projenin yanlışlıkla socl.com da yayınladığı belirtildi.

Microsoft gibi bir devin sosyal ağ sektörüne girişi tabiki bu açıklamaları havada bırakıyor.Kimi yorumlara göre ise Microsoft bu hatayı kasten yaptı,ağızdan kaçırılan sözler pazar yoklama stratejisi olarak değerlendirildi.Bu yorumları destekleyen diğer bir unsur ise Tulalip projesinin internet sitesi social’in kısaltması olan socl.com olması.
 

 

microsoft tulalip

 

reklam

Yorumlar

Yorumunuzu yazın

Yorumunuzu bizimle paylaşabilirsiniz

GÜNCEL İÇERİKLER