Ana sayfa Mobil Microsoft Surface telefon mu geliyor?

Microsoft Surface telefon mu geliyor?

0

Microsoft, Surface tablet bilgisayardan sonra şimdi de akıllı telefon işini mi kovalıyor? Konu ile ilgili ilginç gelişmeler mevcut…
 

Bundan bir süre önce Microsoft, Surface adını verdiği tablet – dizüstü karşımı bilgisayarını basına tanıtmış, oldukça büyük ilgi görmüştü. Ortalık şu sıralar Windows 8 ile ve Microsoft Surface ile çalkalanadururken, firma içerisinden yayılan bir dedikodu, zaten hareketli olan ortalığı daha da hareketlendirmeyi başardı. Söylentilere göre Microsoft, Windows Phone 8 destekli bir akıllı telefon geliştirmek istiyor. Böylece firma, Surface”den sonra bir donanım daha üretmiş olacak.
 

Surface Smartphone
Microsoft”un basın sözcülerinden biri konuyla ilgili yorum yapmayı reddetti ve şunları söyledi: “Donanım ortaklarımıza güvenimiz tam. Birlikte Windows Phone 8″i pazarda daha iyi yerlere getireceğimiz konusuna odaklanmış durumdayız” dedi. Bu açıklamadan sonra söylentiler yerini, donanım ortaklarından beklenilen verimin elde edememesi durumunda firmanın bizzat kendi donanımını geliştirme yolunu tercih edebileceği söylentisine bıraktı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here