Ana sayfa Haber Microsoft Surface Phone”dan ilk render ortaya çıktı

Microsoft Surface Phone”dan ilk render ortaya çıktı

0

Geçen hafta, Microsoft’un yeni Windows 10 Mobile modellerini duyuracağını ve Lumia‘ların dışında bir kategoriden piyasaya sürüleceğini belirtmiştik. Daha somut bilgiler WinFuture aracılığı ile sağlanmaya başlandı, ortaya çıkan görsel Microsoft’un ortaya çıkarmasını beklediğimiz en mümkün Windows 10 Mobile cihazına göre render’landı. Yani Microsoft’un ofislerinde tasarlanan değil, ortaya çıkan özellikler doğrultusunda “benzetilen” bir render görseli.

Bu hafta Microsoft’un iki yeni Lumia modeli Lumia 950 ve Lumia 950 XL piyasaya sürülmeye başlandı ve artık Windows 10 Mobile işletim sistemli Lumia’lar piyasada bulunabilir. Bazı Microsoft blogger’ları durumun ciddiliğine inanmamakla birlikte Lumia dışarısında bir Windows 10 Mobile yelpazesine ihtimal vermiyorlar. Bu duruma karşın bize göre Microsoft, Windows 10 Mobile güncellemesinin kısa bir zaman sonrasında Surface Phone veya buna benzer yeni bir seri duyurabilir.

Bu haberlerin gölgesinde Microsoft‘un yeni işletim sistemi Windows 10′un mobil yüzü Windows 10 Mobile, gizlilik ve güvenlik testlerinden başarıyla beçtiği ile ilgili bilgiler de genişlemeye devam ediyor. Tahminlere göre yüzde olarak bu konuda Android ve iOS’u geçecek

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here