Ana sayfa Yazılım MICROSOFT OFFICE 2010 BETA 1 MİLYON BARİYERİNİ AŞTI

MICROSOFT OFFICE 2010 BETA 1 MİLYON BARİYERİNİ AŞTI

0
Sadece birkaç hafta içinde 1 milyondan fazla kullanıcı Microsoft”un verimlilik yazılımları seti Office 2010″un beta sürümünü denemek amacıyla sitesinden indirdi. önceki sürüme oranla aynı süre içinde çok daha büyük bir sayıya erişen beta kullanıcılarından yansıyan geri bildirimler, Office 2010″un gelecek yıl daha güçlü ve kusursuz bir ürün olarak piyasaya çıkmasını sağlayacak

16 Aralık 2009 – Bireylere ve kurumlara kendi gerçek potansiyellerini keşfetme olanağı veren yenilikçi teknolojiler sunan Microsoft, 18 Kasım itibarıyla kullanıma açtığı Office 2010 beta sürümleri ile kısa sürede rekor düzeyde indirme sayısına erişti.Microsoft sitesinden bugüne kadar 1 milyonun üzerinde kişinin indirdiği Microsoft Office 2010 Beta, gelişmiş teknolojisi ve yüksek güvenlik özellikleri ile dikkat çekiyor. Microsoft Office 2010 Home, Business, Professional ve Professional Plus olarak çıkan beta sürümleri kullanıcıların geri bildirimleri ile önümüzdeki yıl daha kusursuz ve güçlü bir ürün olarak kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor.
Bireylere ve kurumlara yüksek verimlilik sağlayan Microsoft Office 2010″un kutulanmaya hazır son deneme sürümünün (RTM) Mart 2010 gibi piyasada olması hedefleniyor. 17 Kasım 2003″de duyurulan Microsoft Office 2003 ve 30 Ocak 2007″de kullanıcı ile buluşan Office 2007″den sonra önümüzdeki yılın en yenilikçi ürünü olması beklenen Microsoft Office 2010 gelişmiş özellikleri ile bireylerin ve kurumların yaşamında önemli bir fark yaratmaya aday görünüyor. Office 2010 ve ilişkili Microsoft ürünleri, yenilikçi olmalarının yanı sıra bireylere daha fazla seçim şansı vermesiyle de fark yaratıyor.

Microsoft Office 2010, teknolojisi ve gelişmiş özellikleri ile PC ve mobil platformlar arasında kesintisiz çalışma olanağı sağlayacak. PowerPoint ile yayıncılıktan video kurgulamaya, Excel ile sonuçların görselleştirilmesine, Word ile aynı dosyada birkaç kişinin ortak çalışabilmesine kadar çok sayıda yeni özellik Microsoft Office 2010″u içerik üretimi için en doğru araçlardan biri haline getiriyor.

Office 2010 Beta sürümünün 16-bit ve 32-bit sürümleri, MSDN ve TechNet sitelerinden sitelere üye olan BT profesyonelleri tarafından indirilirken TechNet”te yer alan Office Professional Plus 2010 sürümünü ise sadece toplu satın alma lisansı olan kurumlar ve organizasyonlar kullanabiliyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here