Ana sayfa Yazılım Microsoft Office 15 yeni ekran görüntüleri!

Microsoft Office 15 yeni ekran görüntüleri!

0

İşte yeni “Outlook.Next”in şaşırtıcı ekran görüntüsü…

Office’in bir sonraki sürümü hakkında henüz çok fazla bilgi yok. Ancak thehotfix’den bir kullanıcı, Outlook.Next adındaki yeni Outlook’un Metro ara yüzüyle yenilenmiş görüntülerini ortaya çıkardı.

Outlook 15′te daha düz ve daha basit bir arayüz karşımıza çıkıyor. Microsoft Metro UI, tipografi tabanlı bir tasarım dili. Bu tasarımı ilk defa Media Center ile kullanmaya başlayan şirket, daha sonra Zune ürünleri ve Windows Phone 7 ile de Metro arayüzünü ürünlerine yaymaya başladı.
 

Kısa bir süre önce geliştirme evrelerinden ikincisini de tamamladığı söylenen Office 15′e ait ekran görüntüleri haftasonu internete sızmaya başladı. Outlook 15 ile daha geliştirilmiş bir toplantı sistemi ve OWA (Outlook Web Erişimi) öngören Microsoft, en son web teknolojilerini kullanarak dünya genelinde hem kurumsal hem de bulut bazında mesajlaşma, kişiler, takvim ve sosyal işbirliği uygulamalarını hem masaüstü, hem de taşınabilir cihazlara taşıyabilmek için şu aralar bir de Outlook yazılım geliştirme mühendisi arıyor. Yani Microsoft Office 15 içinde toplantı amaçlı yeni bir uygulamanın da olacağı kesinleşti.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here