Ana sayfa Haber Microsoft Lumia”dan başka bir Windows 10 Mobile serisi daha tanıtabilir

Microsoft Lumia”dan başka bir Windows 10 Mobile serisi daha tanıtabilir

0

Microsoft, Windows 10 Mobile’lı Lumia’ları tanıtmadan önce, Windows 10 Mobile kategorilerini tanıtmıştı. Value Phone, Premium Phone ve Value Phablet olarak 3’e ayrılan Windows 10 Mobile Lumia modellerinin Premium kategorisindekiler Lumia 950 modellerinde buluştu ve gelecek yıl bir giriş seviyesi Value Phone beklenirken Value Phablet kategorisinden model henüz görünürde yok. Bununla birlikte, Windows 10 Mobile’ın güncelleme haritası ekim ayını gösteriyordu ancak bir gecikme söz konusu. Windows 10 Mobile‘da henüz yeni bir gelişme yok ancak Microsoft’un yeni bir Windows 10 Mobile serisi daha tanıtabileceği ortaya çıktı. Lumia serisinden başka isimle tanıtılacak olan modelin muhtemel adı Surface Phone gibi bir isim. Kaynaklara göre yeni Surface Phone, Windows 10 Mobile güncellemesinin yayımlanmasının ardından sunulacak ve büyük ihtimalle de 2016’daki mobil teknolojiler fuarlarında tanıtılacak. 

Yeni Windows 10 Mobile serisi, Value Phablet ile ve Premium Phone kategorilerinde bulunması bekleniyor. Premium Phone, üretici firmanın maksimum 5.5″ boyutlarında olan tepe seviye modelleri, Value Phablet ise kendi içerisinde farklı modeller barındıracak olan phablet modelleri olacak. 

Lumia’larda izlenen uygun fiyat stratejisi beklenen Surface Phone’larda yerini daha yüksek fiyatlara bırakması bekleniyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here