Ana sayfa Mobil Microsoft iPhone”a “Kin”le saldıracak

Microsoft iPhone”a “Kin”le saldıracak

0

Microsoft’un yeni telefonu Kin iPhone’u tahtından indirecek mi?
 

Microsoft’un ürün yetkilisi Robbie Bach “Kin” adı verilen yeni telefonun tanıtımında yaptığı açıklamada, Verizon ve Vodafone operatörleri ve Sharp fabrikasıyla ortaklaşa üretilen yeni modelin, genç kullanıcılarla yapılan görüşmelerin sonuçlarına göre geliştirildiğini belirtti.

Yeni telefonun, mesajlarını ve fotoğraflarını her an başkalarıyla paylaşmak isteyen kullanıcıların işini kolaylaştıracak üç başlıca fonksiyona sahip olduğunu belirten Microsoft yetkilileri, Kin Loop modelinin genç kullanıcıların Facebook, Twitter veya Windows Live üzerinden en yakın arkadaşlarıyla sürekli temasta kalmalarını sağlayacağını kaydettiler.

Kin Spot modeli fotoğraf, metin veya web sayfası paylaşımını kolaylaştırırken, Kin Studio modeli de telefonun kaybedilmesi veya hasar görmesi durumunda içindeki bilgilerin kaybolmaması için internete yüklenmesine olanak sağlıyor. Akıllı telefonlar pazarının %25’ine sahip olan Apple iPhone’la rekabet edebilmek için üretilen yassı ve oval Kin,  dokunmatik ekrana ve sürgülü klavyeye sahip.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here