Ana sayfa Haber Microsoft 2020’de Bir Surface Studio Monitörü Yayınlayacak

Microsoft 2020’de Bir Surface Studio Monitörü Yayınlayacak

1

Microsoft’un, 2020’de Surface Studio’nun sadece monitör versiyonunu yayınlamayı planladığı bildiriliyor. Bu monitör; Normal bir PC monitörü yerine, gerçek yüzey tarzında kendi benzersiz bükümleri olacak.

Microsoft’un, modüler bir tasarımla düz tasarımı takas edeceği bildirildi. Tüm bunlar Brad Sams isimli bir yazarın kitabına dayanıyor. Buradan edinilen bilgiler Microsoft ile ilgili tüm detayları gözler önüne seriyor.

Microsoft ve İntel Arasında Sürtüşme Var

Sams; Microsoft ve Intel arasında giderek büyüyen bir hayal kırıklığına işaret ediyor.

Diğer bilgisayar üreticileri gibi Microsoft da Intel’in 10nm işlemcilerini sevk etmesini bekliyor. Intel’in yeni çiplerinin, iptal edildiği söylentilerine rağmen, 2019’da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Sams; AMD tabanlı bir Surface Laptop’un 2019’un sonlarında piyasaya sürülebileceğini not ettiği için Microsoft alternatif olarak AMD’yi arıyor olabilir. Microsoft’un AMD Picasso yongalarını kullanmayı düşündüğü bildiriliyor.
Microsoft AMD çiplerine geçerse, bu Intel için büyük bir uyarı işareti olur.

Intel’in Microsoft’u Surface Go için ARM’ı seçmemesi konusunda ikna etti ve şu anda masaüstü bilgisayarlar ve dizüstü bilgisayarlar için AMD’den güçlü bir rekabetle karşı karşıya.

2019 Surface ve Intel için ilginç bir yıl olacak. Konuyla ilgili tüm yorumlarınızı heyecanla bekliyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here