Ana sayfa Oyun Mickey Mouse ile epik bir maceraya atılacaksınız

Mickey Mouse ile epik bir maceraya atılacaksınız

0

Mickey Mouse”un epik bir maceraya ev sahipliği yapıyor

2010″un en çok merak edilen ve beklenen oyunu Disney Epic Mickey yenilikçi oynanışı ile Nintendo Wii için satışa çıktı.

Disney Epic Mickey”de oyuncuları ve Mickey hayranlarını, yaratıcılık ve keşfetme üzerine epik bir yolculuk bekliyor. Nintendo Wii konsoluna özel olarak çıkarılacak olan oyun, macera, aksiyon ve platform öğelerini, Disney hikayelerinden alışık olduğumuz temalarla dolu epik anlatım ile birleştiriyor ve Mickey Mouse”u oyuncunun kontrolüne bırakıyor.

Mickey ile oyuncular, Disney”in unutulmuş karakter ve temalarından oluşan alternatif dünya Wasteland”e düşüyorlar. Burada Mickey eline geçen sihirli fırça sayesinde çevresindeki dünyayı boyama ve inceltici kullanarak silebilme gücü kazanıyor. Oyuncular, Mickey”nin elindeki bu güç ile içinde bulunduğu dünyayı dinamik olarak değiştirebilecek ve epik bir kahramana dönüştüğü macerasında ona yol gösterebilecek.

Oyunda, boya ve boya çıkarıcı kullanarak dünyayı değiştirmek, yeni yollar oluşturmak veya engelleri kaldırmak mümkün. Ayrıca dost veya düşmanlar ile etkileşime girebilir, fırçayı kullanarak düşmanları etkisiz hale getirebilir, dostlarına yardım edebilirsin. Oyunda klasik platform öğeleri içeren bölümler ile alternatif Disney dünyasında yolculuk yapılabilecek. Bu bölümler Mickey Mouse”un eski çizgi filmlerinden esinlenerek oluşturuldu.
 

Disney Epic Mickey sadece Nintendo Wii konsolunda satışa çıktı.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here