Ana sayfa Haber Metal Gear Survive oyunu bugün itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve PC...

Metal Gear Survive oyunu bugün itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve PC için duyuruldu!

0

Konami Digital Entertainment B.V., Metal Gear Survive oyununun bugün itibariyle PlayStation 4, Xbox One ve PC”de oynanabileceğini duyurdu. 23 Şubat 2018 tarihinden itibaren oyuncular, sınırlı bir süre için geçerli olacak Açılış Kutlaması Bonusu aracılığıyla ekstra SV paralarını kazanma şansına sahip olacaklar. Ayrıca, oyuncular yeni etkinlikler, eşli oyuncu görevleri ve diğer geliştirilmiş özellikleri içeren ve önümüzdeki ay çıkması planlanmış içerik güncellemelerini sabırsızlıkla bekleyebilirler.

Metal Gear Survive oyunu, Metal Gear Solid V: Ground Zeroes”un bitiminden alınmıştır. Oyuncular, Ana Tabana düşen Big Boss”un kaçmasına yardımcı olan bir asker rolünü üstlenirler. Bu düşmanca dünyada hayatta kalmak için oyuncular sadece ölümcül yaratıklarla mücadele etmek zorundakalmazlar, aynı zamanda çevrelerindeki yiyecek, su ve diğer kaynakları canlı tutmak için yemle dolaşmaya çalışırlar. Temizlenen malzemeler, silah, bina ve diğer faydalı ögeleri inşa etmek için kullanılabilirken, ekin büyütme ve hayvan yetiştirme imkanlarının eklenebileceği bir kamp da geliştirilebilir. Oyuncular şarj yaratıkları ve ölümcül ortamlarla mücadele için yeni silahlar keşfedeceklerdir. Aynı zamanda Walker Gears ve Fulton balonları gibi tanıdık savunma sistemleri ile de karşılaşacaklardır.

Metal Gear Survive, Metal Gear Solid V oyununun benzersiz bir harmanlama ve hayatta kalma mekaniğiyle harmanlandığı oyunculuğa devam ediyor. Oyuncular dört oyuncuya kadar tek bir oyuncu kampanyası ve eşli oyuncu modunu oynayabiliyor olacaklar. Eşli oyuncu modu, oyuncuların dünyanın dört bir yanındaki arkadaşları veya diğer oyuncularıyla takım kurmalarına ve çeşitli görevleri tamamlamak için birlikte çalışmasına olanak tanıyor olacak. Oyuncuların, karakollarını başarılı bir şekilde savunmaları için Interceptor Units ve Defence Unit”leri yerleştirdikleri konusunda akıllı davranmaları gerekeceğinin yanı sıra, düşmanların büyük ordularına karşı savunma yapmak için takım arkadaşlarıyla koordinasyon kurarken açık stratejik bir tema oluşturmaları gerekecek.

Tek oyuncu modunda, oyuncular kendileri için savunmak zorunda kalacakları bir yıkık dünyaya itilir ve evlerine dönmelerine yardımcı olacak cevapları bulurlar. Hayatta kalma için tehdit oluşturan birçok engel bulunmakta ve oyuncuların yiyecek ve su toplama ihtiyaçlarına büyük önem vermeleri gerekecektir. Metal Gear Survive oyuncularının, kontamine olmuş gıdalardaki hastalıklara dikkat etmeleri ve hayvanlardan kaynaklanan ve hayatta kalmaları için zararlı olabilecek yaralanmalardankorunmaları gerekecektir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here