Ana sayfa Haber Metal Gear Survive için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor!

Metal Gear Survive için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor!

0

Metal Gear Survive için yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Metal Gear Solid serisini alternatif bir zamana götürecek olan oyunun hikaye moduna dair yeni bir video daha paylaşıldı. Yayınlanan bu videoya baktığımızda oyunun ilk dakikalarının yanı sıra hikaye modundan oynanış görüntülerine yer verildiğini de görüyoruz.

Metal Gear Survive’ın betası ne zaman?

Oyunun bu hikaye videosuna baktığımızda özellikle gizlilik unsurlarının oynanışta önemli bir yer teşkil ettiğini görüyoruz. karakterin boruya tırmandığı kısım ise oldukça farklı gözüküyor. Oyunda kara delik tarafından yutulan Mother Base’de bulunan ve diğerleri gibi alternatif bir zamana sürüklenen bir askeri kontrol edeceğiz. Ana görevler dışında yan görevlerin de bulunduğu yapımda kendi üssümüzü geliştirmek de hedeflerimizden birisi olacak.

Oyunun hikayesinde ayrıca kurtardığımız bazı karakterler de bize bu konuda yardımcı olacaklar. Tabi hikaye modu dışında oyunun 4 kişilik bir co-op modu da bulunuyor. 4 kişi olarak gelen yaratıklara karşı koyacağınız bu çoklu oyuncu modu için beta tarihleri de duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre oyunun PS4 ve Xbox One betası 18 – 21 Ocak 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Oyunun çıkış tarihinin ise 22 Şubat olduğunu hatırlatalım. Metal Gear Survive’ın bu videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here