Ana sayfa Haber Mesut Uğurel”den gitar workshop”ı

Mesut Uğurel”den gitar workshop”ı

0

Türkiye”nin en başarılı ve donanımlı gitaristlerinden biri olan Mesut Uğurel, tüm çalışmalarını ve birikimlerini geleceğin büyük gitaristlerini yetiştirmek için sizlerle paylaşıyor

Sanatçı, 25 mart 2012 Pazar günü saat 17.00″de Rock”n Rolla Bar”da gitar ve müziğe dair tüm sorularınızı yanıtlarken bir yandan da keyifli saatler geçireceğimiz bir workshop için karşınızda olacak.
 

Mesut Uğurel hakkında

1991 yılında müzik hayatına başladı. 1994″te Londra”ya gitti. Musicians Institute, Guitar Institute of Technology(G.I.T)”ye kabul edildi ve bitirdi. Frank Gambale”nin “Master” sınıflarında bulundu. Teknik anlamda gitarı yeniden icat etmiş olan Michael Angelo”nun workshoplarına katıldı. Uzun yıllar Michael Jackson ile çalışarak, dünyanın en geniş seyirci kitlesine konser vermiş olan Jeniffer Batten”ın kliniklerine katıldı. 2001 yılında Steve Vai ile tanıştı ve tecrübelerinden faydalanma imkanı buldu. Eric Roche, Ivor Goldberg, Merlin Rhys-jones, Rob Smith, Ed Speight ve Mario Abagliati”den jazz armonisi, teknik, solo gitar ve emprovizasyon eğitimi aldı. Pop, Funk, Latin, Jazz, Rock tarzlarında eğitim gördü.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here