Ana sayfa Donanım Memorex iPhone/iPod ses sistemleri Türkiye’de

Memorex iPhone/iPod ses sistemleri Türkiye’de

0

Kuzey Amerika”nın lider markalarından Memorex, iPhone/iPod ses sistemleri ve kulaklık çeşitleri, Extreme Audio ile artık Türkiye”de!

 

Kullanım kolaylığı ve taşınabilirlik özellikleriyle ön plana çıkan Memorex iPhone/iPod ses sistemleri, her yaştan kullanıcıya hitap etmenin yanında minimal ve zarif tasarımlarıyla da göze çarpıyor. ürünler iPhone/iPod”unuzu güvenle şarj ederken, müziği paylaşabilmenize olanak sunuyor.

5 ayrı üründen oluşan Memorex Beyaz Seri, yerleştirme pinleri yerine ayarlanabilen arka desteği sayesinde iPhone veya iPod”unuza ekstra güvenlik sağlıyor.

Memorex kulaklık   Memorex kulaklık

Seride yer alan alarm clock”lardan Mini Alarm Clock, Tech Radar tarafından yapılan incelemede tüm rakiplerini geride bırakarak “mükemmele çok yakın” ifadesiyle birinci olurken, tek tuşa dokunarak iPhone veya iPod üzerindeki saat ile kolayca senkronize olması büyük kullanım kolaylığı sunuyor.

Serinin 360 derece ses sunan PartyCube modeli de üzerindeki entegre lithium-ion pil sayesinde 6 saate kadar çalişabiliyor. Taşıma kolu ile kolayca taşınabilirken, kauçuk altlığı ile sağlamlık sunuyor.

PurePlay modeli katlanabiliyor; çantada veya cepte kolayca taşınabiliyor.
Memorex TagAlong modeli de kolay taşınabilmenin yanında, zarif tasarımıyla göz alıyor.

Memorex kulaklık   Memorex kulaklık

Podyumlara çıkmış olan miniMove serisi ise pembe, turkuaz ve siyah renkleriyle, iPhone/iPod ses sistemi olmanin ötesinde bir aksesuar olarak göz alıyor.

Bahçede veya balkonda kullanabileceğiniz ürünler, yazlıkta veya sahilde de müziği her zaman paylaşabilme olanağı sunuyor. ürünler ayrıca line-in girişi sayesinde tüm MP3 çalarlar ve ses sistemleri ile kullanılabiliyor. PurePlay modeli hariç tüm ürünlerde FM radyo bulunuyor.

Memorex ayrıca, zengin bir kulaklık çesidi de sunuyor. Kulaklık serisinde trafikte veya caddede koşarken veya bisiklet kullanırken ekstra güvenlik için etraftaki sesleri duymanızı sağlayan EC 200, üzerinde ikinci bir kulaklık çıkışı olan ve çekmeli kablosu sayesinde kablo karmaşını ortadan kaldıran IE200, ıslak hava koşullarına veya terlemeye dayanıklı ve uzun süreli kullanım için kulağı rahatsız etmeyen tasarımlı WR100 gibi ürünlerler yer alıyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here