Ana sayfa Haber Meizu”nun neon ışıklı kulaklığı Halo ile cazibe merkezi olma fırsatı

Meizu”nun neon ışıklı kulaklığı Halo ile cazibe merkezi olma fırsatı

0

Beyaz renk kablolu kulaklığınızın bir nebze olsun göz önüne çıkmasını isterseniz, Meizu”nun ışıklı kulaklıkları sizin için iyi bir seçenek olabilir. Halo adı verilen Bluetooth 4.1 aptX kulaklığın kablo uzunluğu 1.5 metre kadar (0.3 metrelik kulak arkası mesafesi de dahil olmak üzere). Parlak kırmızı ya da mavi neon ışığında yanıp sönen kulaklıklar, yüzde ellilik parlaklık oranında sürekli olarak yaklaşık 5 saat kadar kullanılabiliyorlar. Işığı arada bir kapatacak olursanız, 15 saate kadar uzatabiliyorsunuz bu süreyi. Kablonun ucunda bulunan şarj edilebilir batarya, ortalama 1.5 saatte şarj oluyor.

Kıvırılıp bükülebilen esnek camdan yapılma Fibrance adlı ışık yayan fiber ürünü kullanıyor Halo. Meizu”nun bu ışıl ışıl kulaklıkları alanında ilk değil. Glow firması kırmızı, yeşil ya da mavi renk ışık veren bir çift kulaklığı 139 dolar fiyat etiketiyle satışa sunuyor.

Halo kulaklığında ışığı açıp kapatmak için kızaklı bir tuş bulunuyor. Bu tuşlarla aynı zamanda ses kontrolü, Bluetooth eşleştirme ve arama yapma gibi işlevleri de kullanabiliyorsunuz. Tüm bunların yanında parlaklık ve ışıklandırma modunun kontrolünün sağlanabildiği bir de akıllı telefon uygulaması ile eşleştirilebiliyor Halo. Bir adet kılıf, farklı büyüklüklerde kulaklık tipleri ve bir de şarj kablosu bulunuyor pakette. Yurtdışı fiyatı ortalama 158 dolar olan kulaklıklar, Nisan ayı sonundan itibaren kırmızı ya da mavi renkte satışa sunulacak. Fakat çin dışında satışının yapılıp yapılmayacağı henüz bilinmiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here