Ana sayfa Haber Mehmet Turgut’la fotoğraf dolu bir gün

Mehmet Turgut’la fotoğraf dolu bir gün

0

“Photo Shooting Day with Mehmet Turgut” etkinliğinin ikincisi için geri sayım başladı. 8 Ekim”de yapılacak etkinlikte Mehmet Turgut, 10 şanslı kişiyi sıra dışı fotoğraflarına konu edecek

Panasonic Lumix sponsorluğunda ikinci kez düzenlenecek Photo Shooting Day with Mehmet Turgut etkinliğine fotoğrafseverlerin ilgisi büyük! Mehmet Turgut”un sihirli objektifini 10 adet şanslı www.yakalavecek.com takipçisine yönelteceği etkinliğe, 1 haftalık sürede Türkiye”nin her yanından bini aşkın başvuru geldi. Yoğun başvurular yapan Türk halkının fotoğrafa büyük ilgi duyduğunu gösteren ve Mehmet Turgut”a poz vermenin yanında gün boyunca makyajından kostümüne, dekorundan ışığına kadar profesyonel bir fotoğraf çekiminin tüm ayrıntılarına hakim olma imkanı tanıyan etkinliğin son başvuru tarihi ise 25 Eylül.
mehmet turgut Photo Shooting Day
Photo Shooting Day with Mehmet Turgut etkinliğine başvurmak isteyenlerin www.yakalavecek.com adresine girip katılım koşullarını onaylamaları ve info@yakalavecek.com e-posta adresine kişisel bilgileriyle birlikte kendilerine ait iki adet fotoğrafı göndermeleri yeterli.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here