Ana sayfa Haber MechWarrior 5: Mercenaries için yeni oynanış videoları yayınlandı!

MechWarrior 5: Mercenaries için yeni oynanış videoları yayınlandı!

0

Popüler teknoloji ve oyun sitesi IGN, MechWarrior 5’e erken erişebilme imkanına sahip oldu. 15seneden beri MechWarrior serisinden ses çıkmıyordu. Yaklaşık bir ay önce bir Mecha etkinliğindeyeni oyunun yapım aşamasında olduğu öğrenilmişti. IGN ise MechWarrior 5: Mercenaries için iki adet oynanış videosu yayınladı.

Klasik Mech savaşları geri dönüyor

Yapımını, diğer MechWarrior oyunlarında da olduğu gibi Piranha Games üstlenecek. Yayınlanan videolarda eski oyunların hissini vermesi gerçekten oyuncuları mutlu edecek gibi görünüyor. İki adet olmakla beraber ve uzunluğu 25 dakika olan oynanış videolarını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Videolarda da görüldüğü gibi Dünya’nın farklı yerlerinde ve ortamlarında helikopterler, üs silahlarıve diğer Mechalara karşı savaşacağız. 3015 yılında geçen MechWarrior 5: Mercenaries, on beş yıl kadar uzun bir sürenin ardından oyunun hayranları için geri dönüş yapacak. Klasik Mecha’lar ile beraber yeni makineler, mekanikler ve bir hayli karmakarışık görevler MechWarrior 5’e eklenecek. 2018 yılının Aralık ayında çıkması beklenen MechWarrior 5: Mercenaries, beklendiği üzere PCve Xbox One platformlarında satışa sunulacak. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here