Ana sayfa Haber McLaren-Honda”nın teknoloji ürünlerini Logitech ne şekilde sağlaytacak?

McLaren-Honda”nın teknoloji ürünlerini Logitech ne şekilde sağlaytacak?

0

Logitech, yaptığı anlaşmayla McLaren-Honda”nın Resmi Teknoloji ürünleri Ortağı olduğunu duyurdu.  Avustralya Melbourne Grand Prix’sinden başlayarak, McLaren-Honda MCL32’nin başta kokpit ses sistemleri olmak üzere, bilgisayar, oyun ve video gibi temel alanlarının birçoğunu bundan sonra Logitech sağlayacak.

Logitech’in Başkanı ve CEO’su Bracken Darrell, “Bu işbirliği, Logitech ve McLaren-Honda’nın paylaştığı; insanların daha iyiyi başarabilmelerine yardımcı olacak teknolojik yeniliklere ve yaptığımız işe duyduğumuz tutku üzerine inşa edildi. Böylesine ikonik bir ekiple çalışmaktan ve milyonlarca Formula 1 fanatiğiyle, Logitech ve Logitech G markalarını tanıştırmaktan duyduğumuz heyecanı tarif edemiyoruz. Geleceğin ne getireceğini asla bilemezsiniz…”  dedi.

McLaren Teknoloji Grubu İcra Direktörü Zak Brown ise şunları ekledi: “Ekibimize bu kadar önemli bir marka katıldığı için çok mutluyuz. McLaren-Honda, inovasyon kelimesiyle eşanlamlı ve durmaksızın teknoloji evriminin peşinde olan bir ekip. Logitech ise, aynı dünya görüşünü ve gelişime olan tutkusunu, kişisel ve profesyonel yaşamlarımızda daha üretken ve keyif veren ürünlerle yansıtıyor. Şimdiden heyecan verici planlar üzerinde çalışmaya başladık. Gerek McLaren-Honda gerek Logitech olarak hem taraftarlarımız hem de hissedarlarımız için sunacağımız daha çok şey olacak” diye konuştu.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here