Ana sayfa Oyun Mass Effect”in 10. yılına özel bir video yayınladı!

Mass Effect”in 10. yılına özel bir video yayınladı!

0

Mass Effect serisi şüphesiz aksiyon RYO tarihinin temel taşlarından bir tanesi haline geldi. İlk üçleme ile birlikte oldukça güzel bir senaryo kurgusu yapan BioWare geliştiricileri, özellikle ikinci oyunda oyuncuları kendine aşık etti. “Uzay temalı bir RYO nasıl yapılır?” sorusuna Mass Effect ile cevap veren BioWare, köklü serinin onuncu yılı için özel bir video yayınladı. Komutan Shepard’ın ses aktörlerinin yanında serinin ikonik karakterlerini seslendiren sanatçılar ve tecrübeli geliştiricilerin yer aldığı videoyu izlerken duygulanabilirsiniz. 

Mass Effect için 10. yıl videosu yayınlandı

Son Mass Effect oyunu olan Mass Effect: Andromeda ile oyunculara pek fazla bekleneni veremeyen firma, bu sefer Anthem ile oyuncuların karşısına çıkacak. Teknik sıkıntılar dolayısı ile Mass Effect: Andromeda çıktığı ilk hafta EA Games’i zarar sokmuş, hikaye gidişatı yüzünden de genel olarak pek fazla beğenilmemişti. Umarız Mass Effect markası EA Games’in elinde bir hiç olmaktan çıkarak eskiden olduğu gibi yeniden görkemli zamanlarına dönebilir.

üçlemenin köklü geliştiricilerini Anthem’a atayan Electronic Arts, muhtemelen Anthem ile oyuncuların kalbini tekrar geri kazanacak.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here