Ana sayfa Haber Marilyn Monroe”nun ölüm yıldönümü bugün

Marilyn Monroe”nun ölüm yıldönümü bugün

0

Bugün, Hollywood sinemasından ünlü aktrist Marilyn Monroe‘nun ölüm yıldönümü. Monroe, resmi kayıtlara göre aşırı dozda sakinleştirici alarak intihar etmişti. ölümünün ardından gelen dedikodular ile birlikte sır perdesi halen çözülebilmiş değil. Bazı kişilerce CIA tarafından öldürüldüğü iddia edilirken, bazı kişilere göre de doktorların ihmali sonucu öldü. Resmi ve diğer dedikodulara göre daha ağır basan rapor ise, Monroe‘nun aşırı doz sakinleştici ilaç içmesi sonucu intihar etmesi yönünde. Monroe‘nun bazı komşuları ve yakınlarının söylediklerine göre Monroe bir veda mektubu hazırlamış

 

 

Günümüzde halen bir ikon olarak kalan Monroe ile ilgili diğer dedikodular ise,ABD başkanı John Kennedy‘nin kardeşi tarafından öldürüldüğü yönünde. Kennedy’nin kardeşi Bobby Otash’ın Monroe’nun ölümünden kısa süre sonra cinayeti yakın çevresine itiraf ettiği söyleniyor. 

Başka bir dedikodu ise, Monroe‘nun katilinin CIA ajanlarının olduğu söyleniyor. özellikle Square Garden’da “mutlu yıllar bay başkan” şarkısını söyledikten sonra CIA ajanları Kennedy’den emir aldı ve Monroe öldürüldüi.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here