Ana sayfa Donanım Maksimum futbol keyfi

Maksimum futbol keyfi

0

Futbol izlemenin keyfini arttırın!
 

Kimi futbol sevdalısı, tuttuğu takımı stadyumda desteklerken kimi futbol sevdalısı ise bu maçları, evine kurduğu televizyon ve ses sistemleri ile izlemeyi tercih ediyor. Evet, futbol asla sadece bir futbol değildir.
 
futbol
 
Nefes kesici maçları, heyecan verici televizyon ve ses sistemleriyle izlemek istiyorsanız, doğru yerdesiniz demektir!

 

Samsung UE55D8000

İncelikte ve şıklıkta sınır tanımayan Samsung 8000 serisi 3D LED TV, deyim yerindeyse sizi maçın oynandığı sahanın tam ortasına bırakıyor. Smart TV altyapısı desteği sayesinde içerik anlaşması olan spor yayıncılarını takibe alabileceğiniz D8000, Smart Hub ile de TV üzerinden internet keyfi sunuyor. Başarılı ve gelişmiş 3D desteği, yeni yeni başlayan 3D futbol maçları yayınlarında size maksimum haz yaşatacaktır.

  samsung UE55D8000
55 inç ekran boyutuna sahip olan D8000, barındırdığı Mikro Dimming teknolojisi ile etkileyici kontrast oranları sunuyor. Bu sayede beyazlar daha aydınlık, siyahlar ise daha karanlık. Bu teknoloji özellikle HD yayınlanan futbol maçlarında görsellikten aldığınız keyfi arttıracak bir seyir imkanı sunuyor.
 
samsung HT-D6750W    Samsung HT-D6750W

Futbol izleme keyfini arttırmak için edineceğiniz 55 inç Samsung 8000 serisi 3D LED TV’nin yanına, bir de Samsung HT-D6750W ev sinema sistemi eklediğiniz zaman, evinizin tam bir futbol mabedi olması içten bile değil. Barındırdığı 3D Sound Plus teknolojisi, seslerin 3D bir şekilde evin içerisine yayılmasını sağlıyor. Böylece her açıdan üst düzey ses derinliği sağlanıyor.

HT-D6750W ile birlikte 3D görüntüleri 3D sesler eşliğinde duyabilmek, televizyonda oynanan futbol maçının sadece görsel açıdan değil, işitsel açıdan da üst düzey keyif vermesini sağlayacaktır. Sistem, Crystal Amp Plus, Wideband Amp destekli Super Tweeter ve Radiator subwoofer özelliklerinin hepsini birden içerisinde barındıran Samsung Premium Sound teknolojisini barındırıyor.

 

Sony Bravia KDL-55HX820

Bravia serisiyle televizyon dünyasında başarılı işlere imza atan Sony, futbol sevdalılarının da ilgi odağı konumunda bulunuyor. Evlerinde futbol maçlarını takip edenlerin yoğunlukla tercih ettiği firmalardan biri olan Sony, Bravia serisine eklediği 55 inç KDL-55HX820 ile 3D dünyasını futbol ile güzel bir şekilde harmanlıyor. Motionflow XR 400 teknolojisi, son derece akıcı bir görüntü sunuyor. Bu da nefes kesici heyecana sahip maçların seyir keyfini arttırıyor.

  sony bravia kdl-55hx820
İnce yapısı, yüksek kontrast oranı ve gelişmiş 3D görüntü teknolojisi seçenekleri sayesinde Braiva KDL-55HX820, tam anlamıyla bir futbol izleme dünyası. üstelik monolitik tasarımı sayesinde sizi maçın içine sokarak evinizin salonundan soyutlanmanızı sağlıyor. Televizyon izlerken sık karşılaştığımız bir sorun olan ışığın ekranda parlama yapması, Bravia’da bulunan OptiContrast panel sayesinde sorun olmaktan çıkıyor.
 
sony bdv-e380    Sony BDV-E380

Hepsi bir arada ev sinema sistemi arayışındaysanız, Sony’nin BDV-E380 adlı performans canavarı ürününe bakabilirsiniz. Dolby True HD sayesinde tezahüratları dahi en ince detayına kadar dinleyicilere ulaştırabilen sistem, kaliteli akustiklere sahip olan hoparlörleri sayesinde evinizin salonunda olmanıza rağmen size stadyumdaki ambiyansı sonuna kadar hissettirecektir.

özel DTAC (Dijital Sinema Otomatik Kalibrasyon) teknolojisi sayesinde sistem üzerinde yaptığınız ayarlar, odanızın boyutuna ve akustiğine göre otomatik olarak optimize edilebiliyor. Blu-ray oynatıcı ile birlikte gelen BDV-E380, Blu-ray’e kaydettiğiniz favori maçları üst düzey kalitede tekrar tekrar izlemenizi, 3D Surround ses teknolojisi ise, derinlik içerisinde kaybolmanızı sağlayacaktır. Yuvarlak hoparlör tasarımı, stadyum ambiyansına katkıda bulunan bir diğer önemli ayrıntı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here