Ana sayfa İnternet Mail Hosting

Mail Hosting

0
Bugün birçok firmanın günlük işleri, e-posta trafiği ile yürütülmektedir. E-posta hizmetinin bu kadar kritik olduğu bir ortamda, e-posta alamamak ya da gönderememek çok büyük iş kayıplarına ve zaman kaybına yol açarken, birçok firma e-posta hizmetlerinin yönetimi ve teknik desteği gibi ana faaliyet ve uzmanlık konusuna girmeyen işlerle vakit kaybetmektedir.

Siz de, zamandan tasarruf etmek ve kaynaklarınızı en iyi şekilde kullanmak istiyorsanız, e-posta hizmetlerinizi bırakın işin uzmanı DorukNet üstlensin, siz sadece işinize odaklanın.
E-postalarınızı güvenli şekilde okumanın rahatlığı

Firmanızın adının geçtiği bir e-posta adresi ile DorukNet mail hosting paketlerinden birini alarak, iş e-postalarınızı güvenli bir şekilde okuyabilir ya da kurumsal kimliğinize uygun, firma adınızı kullanarak e-posta gönderebilirsiniz.

DorukNet mail hosting hizmeti ile e-postalarınız size yönlendirilmeden önce, virüs ve spam taramasından geçirilerek, virüslü e-postalarınız temizlenir ve spam e-postalarınız işaretlenir. Böylece şirket ağınız güvenlik altına alınır ve günlük iş performansınız artırılır.

DorukNet Kontrol Paneli ile Mail Hosting hizmetleri kontrolünüz altında
İhtiyacınızın artması durumunda, anında ek e-posta alabilir, e-posta servislerinizin yönetimini, DorukNet Kontrol panelinden kolay ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz.

WebMail ile heryerden e-posta almak ya da göndermek çok kolay DorukNet”ten alacağınız herhangi bir e-posta barındırma paketiyle, dünyanın neresinde olursanız olun, sadece internet bağlantısı olan herhangi bir yerden WebMail ile e-postalarınızı alabilir ya da e-posta gönderebilirsiniz.
 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here