Ana sayfa Haber Mahşerin Dörtlüsü: EMC!

Mahşerin Dörtlüsü: EMC!

0

EMC Corp. Gartner‘ın 31 Temmuz 2014 tarihinde sonuçlanan Magic Quadrant kamuoyu araştırmasında, “Veri tekilleştirmeli yedekleme cihazları” kategorisinde ” Vizyon büyüklüğü ve uygulama becerisi” alanında birinci sırada yer aldı. Yüksek hızda yedekleme, arşivleme ve kurtarma çözümlerini açık platform yaklaşımıyla çözümleyen EMC, Data Domain veri tekilleştirmeli yedekleme cihazı ile en başarılı şirket ünvanına layik görüldü.

Gartner, veri tekilleştirmeli yedekleme cihazlarını çok sesli yedekleme yazılım programları için yedekleme hedefleri olarak geliştirilen bir grup disk cihazı olarak tanımlıyor. Vizyon bütünlüğünü ölçmek için kullanılan kriterler arasında coğrafi strateji, dikey-sektör stratejisi, pazarlama stratejisi, satış stratejisi, yenilikçilik, ürün stratejileri ve pazar anlayışları yer alıyor.

 

Yedekleme yazılımı ve kurumsal çözüm odaklı uygulamalarla geniş kapsamlı destek ve entegrasyon özellikleri sunan Data Domain, uygulama sahiplerinin yedeklenme-kurtarma ortamlarını yönetmelerine olanak veriyor. Data Domain veri sağlamlığı mimarisi, verilerin yaşam döngüsü boyunca kurtarılabilir olmasını; yüksek hızlı veri sabitleme teknolojisi de minimum kaynakla hızlı ve verimli yapılmasını sağlıyor. 

Data Domain kurumsal uygulamaları hızlandırma çözümü sahipleri için de daha fazla görünürlük ve kontol imkanlarını da beraberinde getirmekte. Data Domain’in yedeklemeyi mümkün de kılıyor. 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here