Ana sayfa Donanım Magic Trackpad ile konrol sizde

Magic Trackpad ile konrol sizde

0

Sıra sizin dokunuşlarınızdaki sihirde
 

Apple, öncelikle masaüstü kullanıcıları için geliştirdiği çoklu dokunmatik tablet Magic Trackpad”in müjdesini verdi. Magic Trackpad daha evvel MacBook Pro kullanıcılarının aşina olduğu Multi-Touch teknolojisini kullanıyor. MacBook Pro üzerinde yapılabilen tüm işlemleri Magic Trackpad ile de yapabilen kullanıcılar ayrıca ekranda gördükleri neredeyse her şeyi Magic Trackpad vasıtasıyla yönetebilecekler. Sanal ortamda online dokümanlar üzerinde sayfa çevirmek neredeyse gerçek bir kitabın sayfalarını çevirmek gibi. Magic Trackpad Mac”inize Bluetooth teknolojisini kullanarak, kablosuz bağlanıyor.
 
 

Böylece masaüstünüzü gereksiz kablo kalabalığından da kurtarmış oluyorsunuz. MacBook Pro ile kullanılan trackpad”den yüzde 80 oranında daha büyük olan Magic Trackpad, bu boyutlarıyla da kullanıcılara diledikleri kadar geniş bir yerde navigasyon imkanı sağlıyor. öyle ki mouse kullanımını dahi Magic Trackpad üzerinden gerçekleştirmek mümkün. Ayrıca Magic Trackpad, tıpkı Apple kablosuz klavyede olduğu gibi, tamamıyla alüminyumdan yapılmış.

 

 

Tüm Magic Trackpad yüzeyini yekpare bir buton olarak düşünmek mümkün. Böylece Magic Trackpad üzerinde istenilen her yere dokunarak, dokunduğunuz bölgeye bir fonksiyon atayabilmeniz mümkün. Tıklamak, sayfaları kaydırmak veya çevirmek, yürütmek ve döndürmek artık parmaklarınızın ucunda. Apple farkıyla!

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here