Ana sayfa Haber Madonna konserinin bilet fiyatları açıklandı!

Madonna konserinin bilet fiyatları açıklandı!

0

Madonna 19 yıl sonra tekrar Türkiye”de! Sanatçı 7 Haziran 2012″de Türk Telekom Arena Stadyumu”nda hayranları ile buluşacak

Madonna çok büyük bir parti veriyor ve bu partiye herkes davetli. Madonna, 2012 Dünya Turnesi, 29 Mayıs 2012 tarihinde, Tel Aviv, Israil”de başlıyor. Açıklama, turnenin uluslararası organizatörü Live Nation Entertainment tarafından yapıldı. Turne konserleri, spor salonları, stadyumlar ve Quebec”deki Abraham Ovası gibi açıkhava alanlarında gerçekleşecek. Konserler daha sonra, Madonna”nın 20 yıldır konser vermediği Güney Amerika ve Avustralya”da devam edecek. Londra, Paris, Berlin dahil 26 Avrupa şehrinde gerçekleşecek Avrupa konserlerinin ilk ayağı 7 Haziran 2012″de İstanbul”da.
 
madonna

Madonna’nın dünya turnesi kapsamında Live Nation Global Touring prodüksiyonu ve BKM-GNL organizasyonu ile 7 Haziran Perşembe akşamı İstanbul Türk Telekom Arena”da Doritos sponsorluğunda gerçekleşecek konserin biletleri 24 Şubat Cuma günü saat 10:00″dan itibaren Biletix satış noktalarından satın alınabilecek.

İstanbul konserinin biletleri 100 TL”den başlayan fiyatlarla satışa çıkıyor. Konserin bilet fiyatları 100, 150, 200, 250, 350 TL ve sahne önü 600 TL olarak belirlendi.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here