Ana sayfa Donanım Maceraperest Sony Action Cam satışa çıktı

Maceraperest Sony Action Cam satışa çıktı

0

Sony Action Cam, GPS fonksiyonu , uzaktan kumanda ve ince, su geçirmez gövde gibi heyecan verici yeni özelliklerle her türlü maceraperest, giyilebilir bir video kamera.
 

Sony Action Cam satışa çıktı

 

çamurlu bisiklet yolculuklarından,okyanusun derinliklerine kadar, her yerde yeni Action Cam HDR-AS30V muhteşem Full HD filmlerden detaylarla dolu fotoğraflara kadar hayatta bir defa yaşanabilecek deneyimleri yakalamanızı sağlıyor.

 

Yeni su geçirmez  gövde, önceki modellere kıyasla %35 daha hafif ve %25 daha küçük. İnce tasarımı sayesinde serbest düşüşte, jet ski üzerinde veya yokuş aşağı hızla inerken rüzgar ve su temasından etkilenmiyor.

170 derecelik muazzam görüş alanına (SteadyShot açık olduğunda 120 derece) sahip geniş açılı Carl Zeiss Tessar lens sayesinde , panoramik manzaraları ve  heyecan dolu kayak yamaçlarınıen ince detayları ile kaydedebiliyor.
 

 

Arkadan aydınlatmalı Exmor R CMOS sensör ise havanın kasvetli olduğu günlerde dahi harika Full HD görüntüler elde edebilmek için daha da fazla ışık yakalıyor. İster çukurlarla dolu girintili çıkıntılı yollarda bisiklet sürüyor olun, ister buzlu kar tümsekleri arasında ilerliyor olun, SteadyShot görüntülerinizin titreşimsiz olmasını ve daha rahat izlenebilmesini sağlıyor. Hızlı hareketler için süper akıcı Full HD 60p/50p ve iki farklı yavaş çekim modunun da aralarında bulunduğu çok sayıda çekim modu ile bir golf vuruşunu ya da bisikletle yapılan gösterileri takip edebilirsiniz. Bir ilk olarak, Action CamHD videolara ek olarak canlı renklerde 11,9 megapiksel fotoğraflar çekilebiliyor.. Yeni bir özellik de, görüntüyü baş aşağı çekebilmesi; bu özellik kameranın ters konumda takılı olduğu durumlarda da oldukça yararlı.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here