Ana sayfa Haber Mac için Office 2016 raporu

Mac için Office 2016 raporu

0

 

Microsoft, Retina’lı Mac kullanıcılarına özel geliştirilmiş Office for Mac yazılımını sundu. Office 2016 versiyonuyla dün akşam saatlerinden itibaren Microsoft’un resmi sitesindeki Insider programından indirilmeye başlandı. OS X’ler, 2011’den bu yana ilk defa bu kadar geniş çapta bir Office güncellemesine geçti.

Yeni Office 2016 güncellemesinde Word, Excel, PowerPoint, OneNote ve Outlook gibi servisler var ve bu servislere ulaşır ulaşmaz arayüzdeki radikal değişiklikler dikkatinizi çekmiştir, çekecektir. Retina ekranlara özeli yazılımlarıyla gelen yeni Office 2016, beta versiyonu olarak ücretsiz dağıtılıyor.Sağ üstteki güleryüz ifadesine tıklayarak Microsoft’a geri bildirim yollayabilirsiniz. Tek kötü haber, sadece Mac OS X Yosemite için bu güncelleme yayınlandı.

Güncelleme yaklaşık 2.5 GB tuttu ve 6 GB’lık alan kaplıyor. Bu konuda biraz kaba bir beta sürümü olmuş. İlk kullanım raporlarına göre bug konusunda rahatsız edici eksikliklere rastlanmadı. Sürümü edinmeden önce sayfadaki açıklamaları iyice okumanız daha iyi olacaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here