Ana sayfa Haber Mac’çiler App Store’a hücum etti!

Mac’çiler App Store’a hücum etti!

0

Açıldığı ilk günde, 06.01.2011″de, Mac App Store”dan bir milyondan fazla uygulama indirildi!

1,000″in üzerinde ücretsiz ve ücretli uygulamayı barındıran Mac App Store, tek bir adımda yeni uygulamalar bulabilmeniz, iTunes hesabınızı kullanarak onları satın alabilmeniz ve onları indirip yükleyebilmeniz için App Store deneyimini Mac”e taşıyor.  

Apple”ın CEO”su Steve Jobs “Mac App Store”a bu kadar büyük bir ilginin gösterilmesi bizi çok şaşırttı.” dedi ve ekledi: “Geliştiriciler, uygulamaların mağazaya aktarılmasında iyi bir iş çıkardılar ve kullanıcılar Mac App Store”un bu kadar kullanımı kolay ve eğlenceli olmasına bayılıyorlar.”
 

Mac App Store Eğitim, Oyun, Grafik & Tasarım, Yaşam Tarzı, üretkenlik, Yardımcı Hizmetler ve diğer kategorilerde uygulamalar sunuyor. Kullanıcılar yeni ve önemli uygulamalar arayabiliyor, en popüler olanları keşfedebiliyor, kişisel favorilerini görebiliyor, kategorileri arayabiliyor, kullanıcı puanlamaları ve değerlendirmelerinin yanı sıra ücretli ve ücretsiz uygulamalar için en iyiler tablolarını inceleyebiliyor. Mac App Store, Mac OS X v10.6.6″nın bir parçası olarak Yazılım Güncelleme yoluyla Snow Leopard kullanıcılarına sunuluyor.

Mac App Store için ürün geliştirme hakkında daha fazla bilgiyi buradan bulabilirsiniz. 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here