Ana sayfa İnternet Londra 2012 Olimpiyatları Tivibu’da

Londra 2012 Olimpiyatları Tivibu’da

0

TTNET”in yeni dönem TV platformu Tivibu, 2012 Londra Olimpiyatları”nı 4 ekranda ve 6 farklı kanalda yayınlayarak sporseverlere farklı bir seyir deneyimi sunacak

Dünyanın en çok izlenen organizasyonlarından biri olan Olimpiyat Oyunları, 27 Temmuz”da Londra”da Olimpiyat Stadı”nda yapılacak görkemli bir açılış töreni ile başlayacak. Dünya genelinde yaklaşık 1 milyar kişinin izlemesi beklenen açılış töreni ile başlayacak olan Londra Olimpiyatları, 4 ekranda 6 özel kanalda 12 Ağustos”a kadar Türkiye”de Tivibu platformunda TRT Spor’un katkılarıyla yayınlanacak.
 
Tivibu kullanıcıları nerede olurlarsa olsunlar yarışları kaçırmayacaklar
Londra Olimpiyatları, IPTV teknolojisi üzerinden evlerimize gelen Tivibu Ev”de, bilgisayar üzerinden izlenebilen Tivibu Web ve akıllı telefonlar ile tablet bilgisayarlardan yayın yapan Tivibu Cep”te yayınlanacak. Tivibu Ev kullanıcıları ise dilerlerse Olimpiyat Oyunları”nı HD yayın kalitesinde izleme imkanına sahip oluyorlar. 4 ekran özelliği sayesinde Tivibu kullanıcıları nerede olurlarsa olsunlar yarışları kaçırmayacaklar. üstelik Tivibu Web üzerinden yapılacak yayınlar herkese açık olacak. Böylece tüm sporseverler, Olimpiyat Oyunları”nı tivibu.com.tr’den canlı olarak izlemenin ayrıcalığını yaşayacaklar. Tivibu”nun gelişmiş özellikleri sayesinde Olimpiyat Oyunları”nı izlemenin heyecanı ikiye katlanacak. Tivibu”nun “Durdur İzle”, “Geri Al İzle” ve “Tekrar İzle” özellikleriyle ile sporseverler yarışların hiçbir anını kaçırmayacaklar.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here