Ana sayfa Oyun LoL”ün geliştiricisi Riot Games yeni bir oyun üzerinde çalışıyor!

LoL”ün geliştiricisi Riot Games yeni bir oyun üzerinde çalışıyor!

0

Riot Games’in kurucu ortaklarının bugün yaptığı duyuruya göre. Riot Games’in League of Legendsgeliştirici takımını küçülterek diğer geliştiricileri yeni proje üretmek için ayıracağını belirtti. Bu sayede Riot Games sadece League of Legends geliştiricisi olmaktan çıkıp başka oyunlar üretmeye geri geçebilecek.

Riot Games yeni bir oyun geliştiriyor

“Büyük ve yetenekli bir takıma sahip olduğumuz için heyecanlıyız. Artık Riot Games’in sonundaki “s” i kullanarak yeri projeler üretmeye başlayabileceğiz.” açıklamasını yapan Brandon Beck ve Marc Merill”Tekrardan bu alana atlayıp çalışmaya başlamak için heyecanlıyız. Sizlerle de yakın zamanda ne üzerinde çalıştığımızı göstermek için sabırsızlanıyoruz. Hayalimizdeki işi yapmamıza yardımcı olduğunuz için teşekkür ederiz.”

Riot Games bahsettiğimiz bu ikili tarafından 2006 yılında Los Angeles’da kurulmuştu. Şirket kendini tamamen sevilen MOBA League of Legends üzerinde yoğunlaşmıştı. Beck ve Merrill oyunlara geri dönerken şirket operasyonlarını da yine uzun zamanlı çalışanları Dylan Jadeja, Scott Gelb ve Nicolo Laurent’e bırakıyor.

Riot Games ne kadar League of Legends ile tanınsa da masaüstü oyunları ve Tencent adında bir PC oyunları bulunmakta.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here