Ana sayfa Donanım Logitech yeni kreasyonu ile karşınızda

Logitech yeni kreasyonu ile karşınızda

0

Hassasiyet ve Konforun Birleşimi: Logitech M325, HD kalitesinde Görüntülü Konuşmalar İçin: Logitech HD Webcam C270 ve Logitech Kablosuz Klavye K360 piyasaya renk katıyor

Dünyanın önde gelen bilgisayar çevre birimleri üreticisi Logitech, modanın ve popüler kültürün yeni trendlerinden ilham alarak tasarladığı parlak renklere ve gözalıcı desenlere sahip Logitech Colour Collection ile dijital dünyayı renklendirirken, benzer ürünleri kullanmaktan sıkılan ve tarzını ortaya koymak isteyenlere teknolojiyi kişiselleştirme imkânı sunuyor.

Hassasiyet ve Konforun Birleşimi: Logitech M325
Logitech Colour Collection”ın kablosuz mouse”u M325, yaratıcı desenleri, parlak ve canlı renkleriyle dijital hayatınızı kişisel tarzınızla harmanlıyor. Logitech M325, konforlu kıvrımlı tutuşu ve mikro hassas kaydırma özelliğiyle uzun bloglar ya da sosyal ağlarda daha rahat hareket imkanı tanırken, Logitech”in Geliştirilmiş Optik İzleme özelliğiyle de en sevdiğiniz siteleri belirlerken kusursuz tıklamanın ve işaretlemenin keyfini çıkarmanızı sağlıyor. 18 aya kadar pil ömrü bulunan, uyku modu ve açma/kapama özelliğiyle güç tasarrufu sağlayan M325, küçük Unifying alıcısı sayesinde “tak ve unut” kablosuz bağlantı keyfi sunuyor. Aynı alıcıya Unifying uyumlu başka mouse ve klavyeler de eklenebiliyor.

HD kalitesinde Görüntülü Konuşmalar İçin: Logitech HD Webcam C270
Logitech Colour Collection”ın bir diğer ürünü ise teknoloji tutkunlarının gözdesi olan; Logitech C270. Gözalıcı tasarımları, parlak ve canlı renkleriyle dijital hayatınızı renklendiren Logitech C270; 720 piksel HD görüntülü konuşma, 3 megapiksel fotoğraf, Logitech Fluid Crystal Teknolojisi, Facebook ve YouYube”a tek tıkla HD video kaydetme özellikleriyle görüntülü konuşmayı, video kaydetme ve paylaşmayı gerçeğe dönüştürüyor.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here